Wpis z mikrobloga

hej nie wiem jak to tagować, więc nie krzyczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawa wygląda tak, że jestem z dziewczyną 3 lat, i bardzo ją kocham, ale jest jeden duży problem. Dziś mi oznajmiła, że chce ślubu, i dzieci jak nie to odchodzi ode mnie ( od początku wiedziała, że nie chce mieć dzieci) odpowiedziałem jej, że ślub kiedyś napewno ale dzieci na 100% nie chce, a ona mi #!$%@?ła plaskacza, i cała zapłakana wydarła się, że jej nie kocham i odchodzi (xD) i pozniej rozpowiedziala calej rodzinie jak ja zranilem, a moja #!$%@? rodzinka w szoku JAK TO NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI, PRZECIEŻ TO NAJWSPALNIAJSZA RZECZ.. tak to #!$%@? nie chce, i tyle. Bardzo to trudne dla mnie, bo bardzo ją kocham ale zdania nie zmienię. Co myślicie, odpuścić całkowicie? pocierpieć trochę i jakoś przejdzie? #dzieci #slub #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #heheszki #gownowpis
  • 140
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@guzikstream: na pewno nie ufaj jej teraz w kwestii tabletek, nie bierz od niej gumki, nie zostawiaj jej swoich gumek, nie wywalaj gumki u niej w domu, zawiąż ją najlepiej i wyjeb u siebie. już były akcje, że locha postanowiła zrobić celową wpadkę i wyciągała spermę z gumki że śmietnika i paluchami wpychała w siebie, lepiej dmuchaj na zimne
@guzikstream: #heheszki to nie heheszki Kolego. Nie daj się przypadkiem wpędzić w sytuację której nie chcesz jakimś poczuciem winy czy obowiązku. Ja miałem bardzo podobną sytuację, pisałem już z resztą o tym kiedyś.

Otóż na studiach miałem dziewczynę z wiochy, świetna i w ogóle. I tak się spotykaliśmy itp. Coś tam była jakaś rozmowa o ślubie, ale żadnych konkretów, raczej że sama rodzina, małe szybkie przyjęcie, taka sytuacja.

Chyba po jakiś
@guzikstream żyłem w takim zwiazku kiedyś :d była mówiła że ona może kogoś nie kochać aby dał jej rodzinę i dzieci xD ja oczywiście dzieci jeszcze nie chce a ślub to tylko kwit który jest mi do życia niepotrzebny xD a ten związek to dawno przeszłość i dobrze ( )
@guzikstream: Miałem kiedyś taką, która po 3 miesiącach spotykania się zaczęła przebąkiwać o ślubie, a po 6 wręcz zaczęła naciskać. Pożegnaliśmy się, bo ja nie chciałem brać ślubu w wieku 22 lat. O ile mi wiadomo szybko znalazła kolejnego i po roku zaciągnęła go przed ołtarz.
Skoro w tym temacie wam nie po drodze, to lepiej się rozstać. W wieku 21 nie myśli się o założeniu rodziny. To czas na korzystanie
@Liwiia: Czego rżysz?

Średnia wysokość alimentów, jeśli ma płacić ojcem (a tak jest praktycznie zawsze), to ok
700zł, więc nie pier#ol mi tu o 300zł.
Oczywiście jeśli kobieta ma płacić alimenty, to nagle okazuje się, że dzieci mogą żreć gruz i chodzić w ubraniach z lumpeksu, więc alimenty, to max 150zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guzikstream: jak miałem 21 lat to też nie chciałem mieć dzieci i myślę, że to lekko za wcześnie by je mieć, człowiek musi się wyszaleć a nie siedzieć w pieluchach, wiem bo teraz mam bo czasy się zmieniły, inne priorytety, może spróbuj jakiegoś konsensusu, powiedz, że teraz nie ale kiedyś może tak, skąd wiesz jakie będziesz mieć myślenie za 6-7 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@guzikstream: Laska myślała, że przeczeka i zmienisz zdanie. Także chyba daj sobie z nią spokój bo Cię wrobi w kaszojada i po zawodach. Gwarantuję, że są dziewczyny ktore nie chca dzieci. 25lvl here i nawet mi tego nie pokazuj na oczy, a moje uszy krwawia gdy slysze malego wyjca. Cale szczescie trafilam na niebieskiego z takim samym podejsciem ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guzikstream: po pierwsze nie kminie tego, sam nie chce mieć dzieci raczej ale też z tego powodu nigdy nie wdawalem się w tego typu damsko-męskie relacje naturalnie dążące do ich posiadania

A po drugie jak już dałeś tyle tagów to było dodać #zwiazki bo mi na czarną listę nie złapało i musiałem przeczytać wysryw
@guzikstream: kurde ja mam 44 lata i nigdy nie miałem dzieci, nie chcę ich mieć bo ich nie cierpię (zwłaszcza tych poniżej 10 lat). Dzieciństwo trwa zdecydowanie za długo i to jest droga przez mękę dlatego nigdy nie chciałbym skazywać innej niewinnej istoty na to co przeszedłem sam w życiu. Nie żebym miał jakoś pod górkę i ciężko ale sporo chorowałem na upierdliwe dolegliwości typu chroniczny katar trwający po pół roku,
@guzikstream: Bajt na wykop - jak napisać?

- ja dużo zarabiam, a ona nie dokłada się do czynszu.
- ja nie chcę mieć dzieci, a ona chce i mi grozi że odejdzie
- szef janusz mnie wykorzystuje, rzuciłem kwitami

Chłopcy którzy się ścigają o te plusy już za parę dni idą do szkół.
@Iskaryota Zgadzam się, ale sporo osób ma problemy ze sobą i nawrt nie próbują 'naprawić' sobie psychiki. Po terapii bardzo duzo sie zmienia, warto nad sobą popracować, zanim sie postawi samemu sobie diagnoze.
@guzikstream: Jeżeli mieszkasz w Polsce to jest w gównie po pachy, a jak sobie zrobisz dziecko w tym wieku, to będziesz po uszy. Coś to dziwnie podejrzane że NAGLE ci oznajmia o chęci spłodzenia dziecka, skoro dobrze wiedziała że ich nie chcesz mieć. Zakładam czysto teoretycznie, ALE wcale bym się nie zdziwił gdyby ci w niedługim czasie oznajmiła że jest w ciąży ;) A wtedy pierwsze co bym zrobił na twoim
Sam wpis to prawdopodobnie zarzutka, więc to komentarz skierowany do odpowiadających, nie OPa zawadiaki: co do #!$%@?, jakie "porozmawiać", jakie "spróbować się dotrzeć", ogromna różnica swiatopogladowa to jedna kwestia. Druga to to, że rzekoma dziewczyna OPa uderzyła go w momencie w którym powiedział coś, co jej się nie spodobało. Przecież to jest absurd, jak można rozważać dalej związek z taką osobą, puknijcie się w czoła. Gdyby zamienić role i to on uderzyłby
@guzikstream odpuścić. Zwłaszcza, że napisałeś, że od początku wiedziała jaki jest układ czyli żadnych dzieci. Jak ktoś chce złamać układ to nie ma sentymentow. No chyba, że czujesz, że jednak przekonasz się do dzieci. Dość często ludzie przekonują się do nich jak mają własne. Cudzych się nienawidzi a własne kocha się ponad życie. ʕʔ Oczywiście jeśli jest się dobrym człowiekiem a nie jakaś patola.
@guzikstream: znałem parę którzy byli ze sobą od początku liceum. na drugim roku typ sie oswiadczyl, kilka miesiecy pozniej sie rozstali i do niczego nie doszlo XD. op odpusc sobie, jestes w mlodym wieku jeszcze nie jedna poznasz i nie ma co jeszcze w tym wieku zycia sobie ukladac.
@guzikstream: boshh, jak ja bym chciała zeby mój facet miał takie podejscie. Nie znosze dzieci, mam 25 lat a on 29, kocham go bardzo i chcac nie chcac zgodziłam się na JEDNEGO potomka po moich skończonych 31 urodzinach.
Wole juz mu urodzic to jedno piskle i z nim byc niz miec piekne bezdzietne zycie i z nim nie byc. Takze ja wybrałam. Aczkolwiek to tez jest tak, ze na to jedno