Wpis z mikrobloga

hej nie wiem jak to tagować, więc nie krzyczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawa wygląda tak, że jestem z dziewczyną 3 lat, i bardzo ją kocham, ale jest jeden duży problem. Dziś mi oznajmiła, że chce ślubu, i dzieci jak nie to odchodzi ode mnie ( od początku wiedziała, że nie chce mieć dzieci) odpowiedziałem jej, że ślub kiedyś napewno ale dzieci na 100% nie chce, a ona mi w------a plaskacza, i cała zapłakana wydarła się, że jej nie kocham i odchodzi (xD) i pozniej rozpowiedziala calej rodzinie jak ja zranilem, a moja p--------a rodzinka w szoku JAK TO NIE CHCESZ MIEĆ DZIECI, PRZECIEŻ TO NAJWSPALNIAJSZA RZECZ.. tak to k---a nie chce, i tyle. Bardzo to trudne dla mnie, bo bardzo ją kocham ale zdania nie zmienię. Co myślicie, odpuścić całkowicie? pocierpieć trochę i jakoś przejdzie? #dzieci #slub #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #heheszki #gownowpis
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guzikstream to jest nienormalne mieć dzieci przed 30.
Zwiedziliscie już świat?
Macie dobrze rozwinięta firmy lub pracujecie w korpo na wysokich stanowiskach?
Rozumiem że dom już wybudowany lub własny apartament kupiony;-)

Ja się z powyższym około 35 roku życia wyrobiłem i wtedy myśleliśmy z partnerka o dzieciach.
  • Odpowiedz
Poleczkom odbija po urodzeniu dziecka i szanse na rozwód rosną drastycznie.

Szanse na rozwód w ciągu pierwszych pięciu lat małżeństwa wynoszą ponad 30% ( w dużych miastach dochodzą do 50%).

Perspektywa pobierania 500+ i alimentów jest bardzo kusząca.


@Faraday: Z domu też nie wychodź, bo zginiesz
I już widzę jak ktoś leci na te 300 zł miesięcznie alimentów xDD
  • Odpowiedz
@guzikstream musisz szukać po piwnicach - kobieta która ma wszystko normalnie poukładane pod kopułą zawsze będzie chciała mieć dzieci, szczególnie w wieku 25-30, taka natura. więc zostają takie 30+, ale jak taka jest sama to musi coś byc z nią nie tam - ale jak masz konto na mirko to w sumie będzie do siebie pasowali ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@guzikstream: na pewno nie ufaj jej teraz w kwestii tabletek, nie bierz od niej gumki, nie zostawiaj jej swoich gumek, nie wywalaj gumki u niej w domu, zawiąż ją najlepiej i wyjeb u siebie. już były akcje, że locha postanowiła zrobić celową wpadkę i wyciągała spermę z gumki że śmietnika i paluchami wpychała w siebie, lepiej dmuchaj na zimne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guzikstream: lv 20/21 i dzieci? Z różową 24/22 i dzieci jak pokonczymy studia, zdobedziemy uprawnienia i bedziemy miec swój wlasny kąt i "poduszke" finansową by w razie "W" miec za co zyc.
Laska jest p----------a opie
  • Odpowiedz
@guzikstream: #heheszki to nie heheszki Kolego. Nie daj się przypadkiem wpędzić w sytuację której nie chcesz jakimś poczuciem winy czy obowiązku. Ja miałem bardzo podobną sytuację, pisałem już z resztą o tym kiedyś.

Otóż na studiach miałem dziewczynę z wiochy, świetna i w ogóle. I tak się spotykaliśmy itp. Coś tam była jakaś rozmowa o ślubie, ale żadnych konkretów, raczej że sama rodzina, małe szybkie przyjęcie, taka sytuacja.

Chyba po jakiś 2 latach sprawa ślubu nabrała priorytetu 1, ponieważ jej młodsza siostra bardzo już musiała brać ślub ze swoim, a że po polskich wiochach ludzie mają n------e po głowach, to okazało się, że istnieje taka zasada, że najpierw "musi się wydać starsza". Czyli moja. I wtedy usłyszałem plan:
-
D.....t - @guzikstream: #heheszki to nie heheszki Kolego. Nie daj się przypadkiem wpę...
  • Odpowiedz