Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co jest cholernie przykre?
Na dniach będę sobie robić mały tatuaż na ręce, 2-3cm długości.
Mama - spoko, nie ma problemu. Mówię ojcowi i co? ''na czole se k--w@ zrób! Do pierdla idziesz ze sobie robisz za wczasu? Nie masz co z pieniędzmi robić? P----------o Ci się w główce?'' Serio nie spodziewałem się takiej reakcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) od 3 dni się nie odzywa...
Level 22. Tatuaż ma dla mnie znaczenie i nie jest duży.
#polskiedomy #tatuaz #tatuaze #oswiadczenie #rodzice #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy się nie wydziarałem, szkoda mi było kasy i z pomysłem koepsko bo po tygodniu miałbym coś lepszego. Dlabatencji kiedyś nosiłem kolca we brei a teraz d-------m po całości i mam złotego zęba. Już mi dziara niepotrzebna jest.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie ogarniam tego hejtu na tatuaże. Sam co prawda zwolennikiem tatuaży nie jestem, a wręcz mam do nich awersję i kompletnie nie rozumiem co kieruje ludźmi dziarającymi sobie oklepane wzorki, ale w sumie co mi do tego co kto robi ze swoim ciałem a ns pewno daleko mi do używania inwektyw wobec wytatuowanych osób. Ich ciało, ich sprawa. Ja to odbieram za głupią modę która kiedyś przeminie, ale nie czuję
  • Odpowiedz
skoro pytasz mamę i tatę o zdanie to znaczy że mentalnie jesteś dzieckiem więc tatuaż to raczej nie jest najlepszy pomysł


@stapry: No tak, Ty pewnie dzień po 18-stce pizgnąłeś drzwami od domu przez twarzą rodziców wcześniej krzycząc że już nigdy z nimi nie będziesz rozmawiał?
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz