Wpis z mikrobloga

Trochę mnie rozbawia takie walczenie z chorymi zmianami w Cyberpunk.

Przecież świat ma pokazać zgniliznę moralną i dystopię gdzie zamiast latać na Księżyc i eksplorować kosmos ludzie będą zmieniali swoje narządy płciowe dla zabawy.

Gracz będzie albo Wiedźminem tego świata, człowiekiem walczącym o ideały albo będzie musiał dokonywać trudnych wyborów typu kompromisy z nieugiętymi korporacjami.

Rak tego świata, więc z jednej strony dlaczego nie miałoby być tam wszystkiego tego co chce lgbt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z drugiej zaś po co walczą? Żeby w grze która pokazuje dystopię i upadek, gdzie ludzie z trudem przeżywają jeden dzień można było zmienić płeć? Ależ proszę bardzo, najlepiej jakby to było obok jakichś slumsów i narkomanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedni kopią sobie dół a drudzy im przeszkadzają, CDPR od dawna ma specyficzne, libertariańskie podejście do tych spraw. Jasne, że uważają na delikatne sprawy bo są firmą, ale dlaczego akurat w tej sytuacji mielibyśmy zatrzymywać SJW? Ja wręcz ich zapraszam do ingerencji. Niech "Nowy Wspaniały Świat" stanie się faktem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#cyberpunk2077 #heheszki #bekazlewactwa #bekazlgbt #gry
  • 47
Ale wiesz że fakt że Geralt odczuwa jakiekolwiek emocje sprawia że jest wyjątkowy i jest to cecha niepożądana? Wiedźmini to najemni zabójcy potworów, większość z nich robi to tylko dla pieniędzy i ma głęboko w poważaniu jakiekolwiek rozterki moralne. Wiedźmini nie mają wnętrza bo to z definicji maszyny bez uczuć


@Kozajsza: A o kim ja piszę w poście? o wiedźminach czy Wiedźminie? lel

Swoją drogą ciekawe że przywołujesz Wiedźmina który ma
@Variv: Chodzi o na siłę zmiany gry pod lobby małej grupy aktywistów które to zmiany nie podobają się większości graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Brzytwa_Ockhama To jest akurat dobra zmiana. Dlaczego graczom się nie podobaja? Przecież ci napisałem, nic na tej zmianie nie tracisz.
Ja nie czuje, że coś straciłem na tej zmianie. Nadal będę mógł zagrać heteroseksualnym mężczyznom o męskim głosie.
Kompletnie nie rozumiem jak wybór
To jest akurat dobra zmiana. Dlaczego graczom się nie podobaja? Przecież ci napisałem, nic na tej zmianie nie tracisz.

Ja nie czuje, że coś straciłem na tej zmianie. Nadal będę mógł zagrać heteroseksualnym mężczyznom o męskim głosie.

Kompletnie nie rozumiem jak wybór i swoboda może się nie podobać.


@Variv: Ale przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Problemem dla wielu osób jest ingerencja SJW i lobby LGBT w grę. Ja nie chcę nic
A kto coś zmienił? Ktoś ci zabrania zrobić faceta? Dopisek "MĘŻCZYZNA" przy twojej postaci sprawi, że poczujesz się bardziej pewny swojej męskości? Czym więcej ludzi zadowolonych tym lepiej, a jak większości przeszkadza, że mniejszość może też być równie zadowolona, to tylko współczuć pozostaje.


@ladykagami: Ale nie skupiamy się na tym czy to coś zmieni czy normalny jest taki chory lobbing. To tak jakby pytać się "Co zmieni korupcyjny wybór tego ziomka
Wiedźmini próbują przetrwać zachowując głęboko w swoim wnętrzu pogardę do zła.


@Brzytwa_Ockhama: geralt mial w dupe problemy innych ludzi i o zadnej pogardzie do zla nie ma mowy bo sam nigdy nie byl wzorem cnot rycerskich, raczej blizej mu do cynika
@Brzytwa_Ockhama: Ludzie nie ogarniają więc wrzucę oryginalny komentarz @ZbrodniarzMariuszBejger

No to zaczynamy wyliczanke:

1.Lewicowi aktywiści

- żądali usunięcia typa z pracy za jeden niewinny żarcik typu "czy ty mi właśnie narzuciłeś płeć?" redzi przeprosili i zwolnili typa XD

-plakat wywołał ból dupy i były ryki od jsw. redzi zaczeli przepraszać na kolanach aktywistów i z relacji ktpóregoś polskiego dziennikarza na zamknietym pokazje gameplayu z e3 na ów plakatach w miejscu gdzie