Wpis z mikrobloga

@su1ik: prawda to. Ostatnio byłam u ortopedy. Czekałam 2 miesiące na wizytę (NFZ), przyjechałam pół godziny przed czasem. Stwierdziłam, zarejestruje się i pójdę na kawę. Taa Pani z recepcji powiedziała, że już mogę iść bo nikogo nie ma. 3 osoby przede mną zapomniały odwołać wizytę lub po prostu nie przyszły.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: napisałam już na ten temat kolejne komentarze, nie chce mi się produkować po raz kolejny. Nie trzeba robić z siebie pustaka i nie trzeba być garbatą, żeby wydawać kasę. Zacznij patrzeć trochę szerzej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BillyGugu: pracuje w Spa and wellness, robimy software - uwierz mi że jest tyle nieodwolanych wizyt na które nikt nie przychodzi że no show protection to jest jedną z ważniejszych rzeczy w takich systemach.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Dzięki, ale nie jestem naturalnie piękna :D jestem bardzo przeciętną dziewczyną w kwestii wyglądu, po prostu po pierwsze nie widzę sensu w oszukiwaniu całego świata, że jest inaczej, a po drugie, według mnie cera młodej dziewczyny w 99% najlepiej wygląda po prostu wypoczęta i nawilżona, a nie pociapana maziadłami ¯\_(ツ)_/
  • Odpowiedz
największa beka z facetów, którzy wydają więcej niż mają aby zaimponować dupeczką


@r4do5: nie znam żadnego faceta który próbuje komuś zaimponować własnym tylkiem
  • Odpowiedz
@pianinka: ja tam się trochę z @whiteglove zgadzam, bo Twoja postawa względem kobiet używających kosmetyków, chodzących na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie jest co najmniej dziwna.
Rozumiem ze komuś może się nie chcieć malować albo nie umie tego robić, albo nie ma kasy na kosmetyki, ale takie rzeczy jakie Ty wygadujesz i jak bardzo demonizujesz najzwyklejsze w świecie farbowanie włosów czy pomalowanie paznokci jednak wzbudza jakiś niepokój.

Serio, postrzeganie kobiet używających kosmetyków
  • Odpowiedz
@Shyvana: Tak samo jak koleżanka, strasznie emocjonalnie podchodzisz do moich prywatnych opinii. Owszem, nie rozumiem dlaczego młode dziewczyny niszczą sobie włosy, paznokcie i cerę by zatuszować swoją naturalną urodę, ot clue moich wypowiedzi. Nie wiem gdzie widzisz demonizowanie czy nazywanie kogokolwiek pustakiem. Równie dobrze mogłabym zwrócić uwagę Tobie czy tam koleżance na wypowiedzi w tonie "obdartuch w piżamie", jakby brak farby na włosach, kolorówki na twarzy i tipsów na paznokciach automatycznie
  • Odpowiedz
@Fako: robienie paznokci za 50 zl jest takim powaznym biznesem, ze wymaga zadatku i #!$%@? wniosku o przeprowadzenie uslugi wraz z zalaczona dokumentacja fotograficzna. Proponuje wprowadzic jeszcze kary umowne i klauzule tajnosci wobec tej powaznej relacji gospodarczej xD
  • Odpowiedz
@pianinka: Naprawdę nie wiem gdzie widzisz jakąkolwiek moją emocjonalną reakcję, ot skomentowałam waszą wymianę zdań. To już chyba trochę syndrom oblężonej twierdzy z Twojej strony.

Cóż, mi żadnego obdartusa w piżamie zarzucić nie możesz wszak to mój jedyny komentarz w tym wątku, nie licząc kwestii zasadności zadatku. Zapewne też ostatni, bo raczej średni z Ciebie partner do rozmowy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz