Wpis z mikrobloga

@terwer358: naprawdę żenujący jesteś xD

Próbujesz mnie obrazić sugerując, że jestem kosmetyczką? xD
Co to w ogóle za pomysł, by jakikolwiek zawód był czemuś urągający?
Pewnie #studentprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbym nią była, to byłabym z tego dumna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@terwer358 kosmetyczki bardzo dobrze zarabiają, w ogóle dobrzy rzemieślnicy świetnie zarabiają, więc naprawdę tylko głupiec będzie się śmiał z czyjejś pracy. Znam 24 letnią kosmetyczkę, która właśnie sama kupiła sobie mieszkanie, znam fryzjerkę która z obcinania włosów postawiła dom, więc naprawdę trochę pokory xD
  • Odpowiedz
@pianinka: w momencie kiedy piszesz po co wydawać tyle na to skoro i tak to oszpeca

no nie wiem inni zbierają np płyty czy znaczki i nie pytam a po co na co oni to wydają przecież im sie to nie opłaca, pieniądze wydane w błoto

wystarczy patrzeć ciut szerzej na świat
ile ludzi tyle potrzeb, tyle wydawania pieniędzy na coś innego i poczucia estetyki
  • Odpowiedz
@BillyGugu: jakbyś robił w takiej branży to byś postępował dokładnie tak samo. Nawet nie wiesz ile bab odwołuje na ostatnią chwilę wizytę i kobieta zostaje z niczym i nie zarabia. Jak dla mnie super sposób.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Nie musisz wierzyć. Ja nie wiem po co to robią, bo nie widzę żadnych pozytywnych efektów u tych kobiet, a wręcz negatywne. Ja za to wywalam chore ilości pieniędzy na nie wiem, gry czy książki, inni nie muszą tego rozumieć i jak najbardziej mogą stwierdzić, że ich to dziwi, bo im by się nie chciało siedzieć na konsoli pół dnia. Obrażanie się o cudze preferencje i opinie to solidne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BillyGugu: jestem początkującą makijażystką, nawet sobie nie wyobrażasz ile miałam umówionych terminów na ktore nikt nie przychodził nawet mnie nie powiadamiając. Zadatki to oznaka profesjonalizmu i gwarancja usługi dla obu stron
  • Odpowiedz
  • 4
@terwer358 Każdy biznes jest poważny, popatrz masz działalność gospodarczą, zatrudniasz pracownika albo nawet i dwóch, płacisz im dniówki za 8 godzin pracy, powiedzmy pół godziny średnio na osobę to razem 16 osób, po te 50 zł to masz 800 zł, nie przychodzi Ci jednak 16 tylko 4 więc automatycznie masz 600 zł w plecy a pracownikowi musisz zapłacić, mieć na prąd, wodę, na czynsz, wywóz śmieci, zapłacić ZUS a i materiały
  • Odpowiedz
@pudo ja #!$%@? wykop w czystej postaci KARYNY zajmują miejsca. Koleżanka robi takie rzeczy i nigdy nikt jej nie wystawił ale na wykopie oczywiście karyny xD. Ta babka od paznokci zdrowo #!$%@?ęta, może jeszcze umowe podpisać xD
  • Odpowiedz
@ciachostko: gdybyś robił interesy, to wiedziałbyś, że ludzie oszukują i wystawiają do wiatru. Gdyby ta stylistka nie poprosiła o zadatek, przyszłaby Grażyna, miałaby zrobione paznokcie i nie byłaby w stanie zapłacić. Trzeba dbać o swoje.
  • Odpowiedz