Wpis z mikrobloga

@Raz_na_ruski_rok: daj namiary na tą specjalistkę od paznokci. Zaimponowała mi profesjonalizmem - nigdy nie korzystałem, ale sam bym chętnie umówił się do niej na paznokcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@BillyGugu:

rak rakiem, sprawa bezdyskusyjna ale jedno mnie zastanawia... Babka za zapisanie w kalendarz wymaga zadatku 50% platnego w 48h. Na zrobienie paznokci...

Pewnie studiowala prawo i nie chce zeby wiedza o zadatku poszla na marne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Raz_na_ruski_rok: to jest norma nawet wśród stałych klientek. moja przyjaciółka robi paznokcie w domu i to, co #!$%@?ą matki polki przechodzi ludzkie pojęcie. nie płacą, bo zapomniały hajsu, przychodzą z gówniakami, które szarpią jej psa i biegają po całym domu, proszą o zniżki, bo "pieluchy takie drogie" albo narzekają, kiedy zwraca im się uwagę, że mają nie przychodzić z dziećmi. szczytem kretynizmu była sytuacja, kiedy kobieta przyszła na wizytę z
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok: Aż szkoda kosmetyczki, musiała być już wystawiona przez podobne p0lki. U mojego dentysty tez wprowadzili restrykcje i "kary" za nieprzyjscie na wizytę - na następną można się umawiać wyłącznie osobiście na miejscu. A to naprawdę dobry dentysta.
  • Odpowiedz
@pudo: ty #!$%@? głąbie nie jestem laską więc przestań się już rzucać przegrywie bo widać, że trigger ci się włączył na myśl, iż laska śmie mieć odmienne zdanie od ciebie, a to koleś xD
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja:

Nie każda, ale wiele jest takich. Muszą udowadniać, podkreślać, że są urodziwe. Są też naturalnie piękne, które nie muszą, czują się z tym dobrze i tak są odbierane. Mniemam, że @pianinka jest taką osobą. Wielu mężczyzn nie patrzy na urodę - pojęcie względne i nieobiektywne. Patrzymy troszkę szerzej.( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ne ee, to spermiage... typie, ona ma faceta, a taką beta gadką
  • Odpowiedz
po drugie, według mnie cera młodej dziewczyny w 99% najlepiej wygląda po prostu wypoczęta i nawilżona, a nie pociapana maziadłami ¯_(ツ)_/


@pianinka: cera farciary. Wiesz że można mieć trądzik (tak, leczy się dermatologicznie - nie, nie zawsze skutecznie, no i to trwa długo), można mieć problemy hormonalne, rumień, pękające naczynka, genetycznie uwarunkowane cienie pod oczami, siwe włosy w młodym wieku, krótkie a szerokie i łamliwe paznokcie i sto innych defektów,
  • Odpowiedz
Owszem, nie rozumiem dlaczego młode dziewczyny niszczą sobie włosy, paznokcie i cerę by zatuszować swoją naturalną urodę, ot clue moich wypowiedzi.


@pianinka: XD bo nie zawsze ta "naturalna uroda" jest ładna. Naturalne cienie pod oczami nie dodają urody, naczynkowa cera też nie, przebarwienia i wypryski, które powstają naturalnie również nie.
Już nie mówię o włosach, które mogą być nijakiego koloru.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: Nie ma nic złego, ale według mnie większość dziewczyn z tym przesadza i wygląda to brzydko. Jak ktoś ma tak ogromny problem ze swoim wyglądem to niech sobie robi co tam chce, żeby się lepiej ze sobą poczuć, dla mnie to jest przesada i gonienie za ideałem, którego nie ma. Według mnie (!) nie stanie się żadna tragedia jak dziewczyna wyjdzie na miasto z pryszczem czy cieniami pod oczami,
  • Odpowiedz
@wrednota: No to faktycznie, lepiej doczepić rzęsy, zabetonować twarz, żeby się nie ostało żadne naczynko czy pieprzyk, schować paznokcie pod plastikiem, optycznie powiększyć to, a zmniejszyć tamto i jest spokój. Aż do momentu zmycia tego wieczorem. Do mnie to nie przemawia i nie zamierzam się bawić w wyścig szczurów, której uda się najlepiej oszukać świat, że wygląda się zupełnie inaczej niż naprawdę, ziew.
  • Odpowiedz
@pianinka: ale już ci tyle razy dziewczyny tłumaczyły, że makijaż =/= pół kilo tapety, a ty dalej swoje.
Tak swoją drogą to żeby takie zabiegi jak farba czy paznokcie wygląały dobrze i naturalnie, trzeba właśnie zapłacić dużo, a to co ty widzisz i oceniasz to zwykle tanie fuszerki u karynki z bloku
  • Odpowiedz