Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest z tymi dziennikarzami TVP, że im nie wstyd uczestniczyć w tej propagandzie? Oni nie dbają o swój wizerunek, że dla pieniędzy przekazują te infantylne manipulacje?
Przecież to niemożliwe, żeby sami wierzyli w co przekazują.

Pamiętam jak ten chłop- Ziemiec z Wiadomości, za czasów platformy promował swoją książkę o swoim chrześcijańskim nawróceniu, a dzisiaj robi za narzędzie szczujni jak całkowicie pozbawiony kręgosłupa moralnego.

PS. Wiem, że poniżej to heheszki.

#bekazpisu #tvpis
L.....x - Powiedzcie mi jak to jest z tymi dziennikarzami TVP, że im nie wstyd uczest...

źródło: comment_87m5KE1Dyucejz5wxeXPB18pdaNL3bF7.jpg

Pobierz
  • 32
Powiedzcie mi jak to jest z tymi dziennikarzami TVP, że im nie wstyd uczestniczyć w tej propagandzie? Oni nie dbają o swój wizerunek, że dla pieniędzy przekazują te infantylne manipulacje?


@Legio_VI_Victrix: Kasa leci. Stanowiska, premie, perspektywa awansu, poważanie w firmie (do czasu zmiany władzy - jeszcze co najmniej cztery lata kariery mają przed sobą).

Pamiętam jak ten chłop- Ziemiec z Wiadomości, za czasów platformy promował swoją książkę o swoim chrześcijańskim nawróceniu,
@Legio_VI_Victrix: 2 rzeczy, po pierwsze większośc z nich myśli że wcześniej byli nieuczciwie pomijani przy krojeniu tortu, po drugie czytanie z ekranu w tv to nie jest jakiś intelektualny szczyt i to nie jest tak że gadające głowy z tv to jacyś wielcy myśliciele, po prostu wykonują swoją pracę a jak mają jakieś wątpliwości to patrzą na wysokość przelewu i już nie mają wątpliwości. Za kasę jaką Ziemiec zarabia każdy by
odpowiedz


@Legio_VI_Victrix: To jest tylko taka aktorska rola do wykonania dla spokoju pana prezesa, oni biorą 40k/mies, ich widzowie pincet+ i wszyscy są szczęśliwi, tylko ta opozycja cały czas szczeka jak mały kundelek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moralność? sumienie? a co to takiego? Wygrają te wybory spokojnie bo po drugiej stronie telewizora mają w większości idiotów którymi łatwo manipulować. #tvpis
za taki hajs jak oni biorą za paręnaście minut czytania z monitora, to mógłbym jeszcze większe kocopoły czytać i głos by mi nawet nie zadrżał


@DulGukat Kasa kasą, a pod koniec dnia patrzysz w lustro i myślisz jakie łgarstwa firmowałeś swoją twarzą. Ale może jestem zbyt naiwny i nigdy tego nie zrozumiem.
@Halbr: też tak kiedyś myślałem, ale rzeczywistość jest taka, że jak ktoś wierzy w takie bzdury to jest sam sobie winien. Co innego fałszywie kogoś o coś oskarżyć, a co innego powiedzieć w telewizji, że nareszcie polaków stać na drogie warzywa. Jedno i drugie jest niemoralne, ale primum vivere...