Wpis z mikrobloga

349361,61 - 44,20 = 349317,41

https://www.strava.com/activities/2655805144

Wtorek, wtoreczek, wtorunio ()

Czy to już ultra, czy jeszcze nie? Bo plan miałem taki, żeby do końca tego roku przebiec ultra i nie wiem czy się już udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trasa ładna, ale wymagająca dla mnie, bo jeszcze jestem nie przyzwyczajony do wszystkiego co nie jest asfaltem albo kostką - niestety. Zmiana gruntu pod nogami jednak w toku. 90% dzisiejszej trasy, przełaje z naprawdę ciężkimi odcinkami. Wiele dróg i ścieżek, to był po prostu piach. Odczucia jak nad morzem biegając po plaży, ale suchy piasek cholernie męczy nogi, także łydki dostały fajny trening. Dobrze im tak.

Pogoda upalna i prawie bezwietrzna. Średnia temperatura 31 stopni (pomimo ogromnej ilości cienia na trasie(!)). Poza kilkoma krótkimi odcinkami cały czas 30 i więcej stopni. Maksymalna na koniec biegu osiągnęła 37. Po powrocie do domu, gdy spojrzałem w lustro zobaczyłem kryształy soli na brwiach i rzęsach :D

Bieg oczywiście wystartował 12 godzin po ostatnim posiłku. Brak żeli energetycznych ani żadnego jedzenia na trasie. Tylko woda. Niech się organizm adaptuje ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatni raz jadłem wczoraj o 22 i nawet teraz nie jestem głodny, ale zjem, bo kalorie muszą się zgadzać, a do tej pory spaliłem 4400. Ostatni, najszybszy kilometr w tych maksymalnych 37 stopniach nawet zrobiłem w tempie 5'08'', także mocy nie brakowało :D It's a #keto magic ( )

Tętno podczas powrotu pociągiem już zleciało do 53 bpm, więc serducho chyba nie jest zorientowane, że robiłem dzisiaj coś poza siedzeniem ¯\_(ツ)_/¯

BUTY! Buty kupiłem w zimie na wyprzedaży i okazało się, że są niezniszczalne. Nike Run Swift 8. Ich przebieg to już ponad 2000 km i wyglądają jak nówki ze sklepu. Żadnych przetarć na pięcie, dziur na palcach, pękającej podeszwy. Amortyzacja może jeszcze nawet trzyma skoro potrafię w nich zrobić maraton na przełajach i jest wygodnie. Oczywiście przeznaczone do asfaltu. Kupię w zimie trzy pary takich z numerem 9 na przecenie :D

Trochę zdjęć dla tych co nie mają Stravy ;)

Miłego

#bieganie #pokazmorde

#sztafeta
dietyloamoniowy - 349361,61 - 44,20 = 349317,41

https://www.strava.com/activities/...

źródło: comment_1b8L1J4bWPsOBVF6xF9jEhOJ1dQgmv6Y.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@dietyloamoniowy: Pięknie Panie Dietylo, przebiłeś dzisiaj nawet drugi z biegających związków chemicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękna okolica. Zazdro.
I piękny bieg. Ja bym zdechł na śmierć. A Ty jeszcze z tempem takim, że maraton poniżej 4h zaliczyłeś...
  • Odpowiedz