Wpis z mikrobloga

O #!$%@? Mireczki. Trzymajcie kciuki za moją koleżankę. Zajmuje się importem pewnych urządzeń na rynek polski z Azji, które nastepnie są sprzedawane lokalnym dealerom. Napisala maila do szefa z dokladnymi danymi ile na kim zarobili, do tego z różnymi dopiskami o dealerach typu: Flip i Flap nie zapłacili ostatniej faktury. Denerwują mnie, wiec dopoki sie nie spłacą nie mają dostaw.
Grubego tak urobilam, że zapłacił więcej.
I wiele innych kwiatków. Jak już pewnie zgadliscie, wysłała to do wszystkich dealerów( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracbaza #wtopa
  • 38
  • 73
@running Szef jest specyficzny i nie daje dyscyplinarek tylko wystawia za drzwi:) zresztą oni tam mają soecyficzny klimat narzucony właśnie przez niego. Np. moja koleżanka potrafi do niego powiedzieć przez telefon: dlaczego faktura nie została zaplacona? Bo szefie nie miałam na zbyciu 80 tysiecy euro, ale jak tylko bede miala drobne to zalatwie tę sprawę.
A jemu się to podoba:)
  • 505
@Vladimir_Kotkov
@running
@pawel-niczyporek
Ogólnie beka wyszła:)
Na wejściu szef zapytał ją czy chce czegoś mocniejszego na odstresowanie, bo chyba jest zestresowana. No sytuacja nie jest wesoła. I wtedy zaczął się śmiać i stwierdził, że dla niej xD
Polecił wysłać krótką informację, że mail wyslany przez pomyłkę bez zazdnego dodatkowego komentarza. I cieszyl sie podobno jak dziecko, że bedzie musiała dalej z nimi utrzymywać kontakty:)