Wpis z mikrobloga

  • 476
O #!$%@? Mireczki. Trzymajcie kciuki za moją koleżankę. Zajmuje się importem pewnych urządzeń na rynek polski z Azji, które nastepnie są sprzedawane lokalnym dealerom. Napisala maila do szefa z dokladnymi danymi ile na kim zarobili, do tego z różnymi dopiskami o dealerach typu: Flip i Flap nie zapłacili ostatniej faktury. Denerwują mnie, wiec dopoki sie nie spłacą nie mają dostaw.
Grubego tak urobilam, że zapłacił więcej.
I wiele innych kwiatków. Jak już pewnie zgadliscie, wysłała to do wszystkich dealerów( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracbaza #wtopa
  • 38
  • Odpowiedz
@kiszczak: ogólnie właśnie z takiego powodu mam w moim Outlooku ustawioną regułę, że wszystkie wychodzące maile są wysyłane z 1 min opóźnieniem. To mi daje czas na ewentualną reakcje
  • Odpowiedz
@kiszczak: Znam przynajmniej 3 takie sytuacje, gdzie mail nie trafił tam gdzie powinien, ale każda zakończyła się szczęśliwie. Jedynie „Gruby” nabierze podejrzeń przy kolejnych negocjacjach i tyle z tego się zmieni. Przecież ludzie nie są na tym szczeblu głupi i wiedza co kto o kim myśli ;)
  • Odpowiedz
ogólnie właśnie z takiego powodu mam w moim Outlooku ustawioną regułę, że wszystkie wychodzące maile są wysyłane z 1 min opóźnieniem. To mi daje czas na ewentualną reakcje


@deXtro: o królu złoty. 15 lat w korpo a tu takie cuda pokazujesz :)))
  • Odpowiedz