Wpis z mikrobloga

hej, mógłbyś rozwinąć?


@tehix: Jasne.

Model kaloryczny zakłada, że energia na wejściu musi się równać energii na wyjściu. Super, to prawda, i to prawda niezależnie od tego, co robisz. Zastosuj deficy, to schudniesz, nie ma bata... no, chyba, że Twój organizm Ci na to nie
  • Odpowiedz
ziom powiedz mi proszę, jak to się dzieje, że to cię nie "muli", "nudzi", nie wiem jak to nazywać? Ja gdybym miał samo mięso zjeść, i to w takiej ilości, to musiałoby być jakoś fantastycznie i w urozmaicony sposób doprawione, a i tak bym siedział nad talerzem z godzinę xD a po zjedzeniu był znużony i nieusatysfakcjonowany z posiłku


@Kwazariusz: Tak się wydaje, ale mięso się nie nudzi. Trudno to
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Po prostu nieświadomie mniej kalorii jadłeś dlatego schudłeś. Białkowe jedzenie jak twaróg daje większe poczucie sytości dlatego wrzuca się to do diet redukcyjnych.
  • Odpowiedz
a) jestes w ketozie


Ketoza zasadniczo nie ma znaczenia. Tłuszcze nie są wyłącznie palone poprzez ciała ketonowe. Ważny jest poziom insuliny i glukagonu, żeby jednak te tłuszcze były wyjmowane z tkanki tłuszczowej, a nie na siłę ładowane.

b) nie jestes w stanie strawic calego tluszczu ktory spozywasz wiec pewnie kolo 1500 kcal laduje w kiblu


Wypróżniam
  • Odpowiedz
Mieszkasz sam? Nie wyobrażam sobie rodzinnego obiadku w takkm stylu? Masz dziewczyne/żonę? Jecie razem? Dzieci pewnie nie masz.


@trollik: Kolejny z córką/siostrą na wydaniu? Ciągle o to pytają. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz