Wpis z mikrobloga

Po Waszych wątpliwościach odnośnie organizacji ogniska na polanie grillowej zadzwoniłam do Myślęcinka, by się upewnić, czy na pewno w tym miejscu można rozpalać ognisko.
Prawdę mówiąc byłam przekonana, że można, ponieważ paleniska są tam do tego przygotowane, drewno stale donoszone, a w regulaminie nie jest to konkretnie (przynajmniej dla mnie) opisane.
No ale, mieliście rację. W tym miejscu rozpalać ogniska nie można. Także przepraszam za wprowadzenie w błąd @blumbyd i @ToFawnCat i całą resztę.

Także, mała zmiana planów. Ten sam dzień, ta sama godzina, to samo miejsce (tutaj szczegóły).

ZAPRASZAM NA GRILLOWANKO ()

Jednego grilla będę mieć, reszta we własnym zakresie (chociaż myślę, że i jeden może wystarczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)).

Mam nadzieję, że to zamieszanie oraz mała zmiana planów nikogo nie zniechęci i trochę ludzi się uzbiera :)


#bydgoszcz #bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo #wykoppiwo
  • 12
@Aigre tak BTW, ktoś wie jak jest tam z alkoholem? Bo w zeszłym roku kojarzę zapis w regulaminie albo na stronie, że niskoprocentowe typu piwo itp. można było pić a teraz tak przeglądam te regulaminy i wszędzie jest napisane o zakazie spożywania ( ͡° ʖ̯ ͡°)