Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś jedna spójna strona, która by pokazywała połączenia międzynarodowe kolejowe, tak jak jest to w przypadku połączeń lotniczych (skyscanner itp.)? Chciałbym pojechać sobie kiedyś po europie pociągiem, a chcę np. zobaczyć proponowaną trasę z Warszawy do Barcelony i się nieda... Nie wierzę, że się nieda, poprostu niema takiej strony albo jest niepopularna...
#kolej #pociagi #pociagiboners #transport #transportpubliczny #podroze #podrozujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@Ramone: rzeczywiście pokazuje... sprawdzałem na portalpasażera i czymś jeszcze i nie chciało pokazać, a teraz widzę, że pokazuje ;-) super, może kiedyś się wybiorę w tripa jakiegoś po europie i w każdym kraju po parę dni ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@obcx bo to inna strona. Portal pasażera jest autorstwa pkp plk. Najbardziej wiarygodny jeśli chodzi o kraj. Rozklad sitkol ten co wkleiłem nie jest promowany. Trzymają go z sentymentu chyba. Stary ale za to prosty i przejrzysty. No i jest trzeci rozkład rozklad-pkp.pl dla Januszy i Grażyn. Podstawowy rozkład dla niedzielnych podróżnych który jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Jak dla mnie najgorszy. Możesz jeszcze obejrzeć rozkład dla kolei niemieckich. Tam też
  • Odpowiedz
owy rozkład dla niedzielnych podróżnych który jest na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Jak dla


@Ramone: ale przecież ten co Ty wkleiłeś to poprostu stara szata graficzna rozklad.pkp.pl... czy nie?
  • Odpowiedz