Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
Dziękuję wam rodzice za wspaniały cud życia. Za to, że jestem owocem waszych zwierzęcych żądz z pięknej zapewne nocy czerwca 1987r. Szkoda tylko trochę, że was to już #!$%@?, że wasza zabaweczka nie jest już słodka, śmieszna i bezbronna. Dawno już dorosła i musi radzić sobie sama. Na piękną, niewinną buzię już nic na tym świecie od dawna nie załatwi. Wiecie jak bolą mnie ręce? Was też bolało ale nie potrafiliście wyciągnąć najprostszych wniosków. Więc tymi rękami walczę w pracy by dotrwać każdego nowego dnia ,po to tylko by wszystko i tak stracić. Naprawdę nie widzieliście jaka to zepsuta gra? Dlaczego muszę umrzeć po torturach...
#antynatalizm #feels #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_AgYjL8NThnEJ1A13ThHmrx7mKMghhU90.jpg
  • 102
Nikt niczego za darmo Ci nie da, każdy dąży do lepszego jutra (kształci się np) i nie użala się nad sobą jak Ty to robisz.


@Roxi5017: Osiągnęliście już taki poziom zepsucia i bezrefleksyjności, że coś tak absurdalnego jak "dążenie do lepszego jutra" traktujecie z automatu jak swój cel i coś, co powinno równie automatycznie być przenoszone na kolejne pokolenia. To jest dopiero przegryw.
@Roxi5017: "#!$%@? typowego przegrywa, który gówno potrafi" - już widzę jak w przeciwieństwie do mnie umiesz np odpowietrzyć diesla, programować obrabiarki CNC , wykończyć pomieszczenie mieszkalne, obsługiwać młot 400 - tonowy xD, "Nikt niczego za darmo Ci nie da" - i według Ciebie są to zasady, na które nalezy się godzić i wszystko gra ? "Mi też nikt niczego nie dał i wszystko zawdzięczam tylko sobie ;)" Szkoda, że zaraz zdychasz