Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie teraz najlepiej przedłużyć umowę/ przenieść numer? Mam obecnie abonament Orange 30 zł. Bez limitu połączenia i smsy + 3 GB internetu, co jest obecnie kpiną, bo co miesiąc muszę dokupić dwa, trzy pakiety po 10 zł za 1 GB internetu... Gdzie to teraz najkorzystniej wygląda?

@Ekspert_Heyah @OrangeEkspert @play_polska #orange #play #tmobile #heyah #njumobile #virginmobile
Pobierz weeden - Mirki, gdzie teraz najlepiej przedłużyć umowę/ przenieść numer? Mam obecnie ...
źródło: comment_0cSCyCK0dXek2uu5ThPhxryfiuoDBTdm.jpg
  • 106
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@weeden: bierz Orange free na kartę. Na początek zwykły pakiecik za 25zl/miesiąc i zaczynasz od bez limitu połączenia/30gb/SMS (MMS platne). Za każde kolejne odnowienie dostaniesz +1GB więcej albo wykup pakiet za 300zl na 12 odnowien z 1TB na rok. Jesli wcześniej włączysz skarbonkę i doładujesz 200 i 100 dostaniesz 2msce gratis.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@weeden: Ja polecam mobile vikings
Zasięg Play, ale gdy nie ma Play masz zasięg T-Mobile = świetny zasięg.
Nie masz umowy, możesz sobie podpiąć kartę by ściągało z automatu, wtedy dostajesz 1gb miesięcznie gratis. Super helpdesk przez FB, no i zostajesz Wikingiem ;)

Mam w tej sieci numer z dobre 4 lata albo 5, póki co zmiany oferty tylko na lepsze. Bo przez to, że nie wiąże cię umowa, muszą się
Pobierz Alkath - @weeden: Ja polecam mobile vikings
Zasięg Play, ale gdy nie ma Play masz zas...
źródło: comment_uEPrasUaDrvRlx0boUyyzBoP9o05JwS3.jpg
@weeden: W październiku przeniosłem się do Plusha. Za 25 zł mam:
- internet 10gb (później co kilka miesięcy dostajesz +2gb za „stażowe”. Po 12-13 miesiącach będę miał 16gb.
Facebooka i YouTube (do 480p) masz za free i nie ciągnie ci z pakietu.
- smsy nielimitowane
- minuty nielimitowane
- W Roamingu chyba 2gb internetu za free
@play_polska: @weeden: Nie bierz Play. Przeniesiesz numer, zapłacisz im i będą mieli cię w dupie totalnie. A jak coś spier**** i będzie ich wina to rekompensaty żadnej, bo lepiej wydawać pieniądze na gimbopatoyoutuberów niż na troskę o klienta. Przeszedłem po latach w Playu do Orange i o niebo lepiej.
@weeden:
Hej Mirku bierz Plusha Abonament i nie zastanawiaj się nawet, za 25zł miesięcznie masz:

- 10GB internetu który rośnie stopniowo aż do 20GB po dwóch latach
- nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy
- 2,5GB internetu w UE, poza tym RLAH czyli w UE mozna z telefonu korzystać jak w Polsce
- 10GB miesięcznie transferu na samego YouTube
- Messenger, Facebook, Instagram, WhatsApp NIE zjadają transferu z puli
- Umowa na czas
@weeden: Ja sobie wziąłem w grudniu virginmobile, za dwa nr płacę 43,5zł pierwsze 6mies. za 0zł w abonamencie 24mies., wszystko bez limitu +20GB na kartę sim, spoko opcja.

Obecnie taki abonament dla jednego numeru to koszt 29zł, no limit +20GB, 3 mies. 0zł, przy umowie 24mies.

Opcja na kartę, raczej bardziej opłacalna bo za 25zł masz no limit +15GB, potem dokładają 5GB za staż, po 6mies., 20GB, po 12mies. 25GB, po
Pobierz DRESIARZZ - @weeden: Ja sobie wziąłem w grudniu virginmobile, za dwa nr płacę 43,5zł ...
źródło: comment_tEv0Tw7inQpTswuIP1j9LwfgLT2LMGII.jpg