Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie teraz najlepiej przedłużyć umowę/ przenieść numer? Mam obecnie abonament Orange 30 zł. Bez limitu połączenia i smsy + 3 GB internetu, co jest obecnie kpiną, bo co miesiąc muszę dokupić dwa, trzy pakiety po 10 zł za 1 GB internetu... Gdzie to teraz najkorzystniej wygląda?

@Ekspert_Heyah @OrangeEkspert @play_polska #orange #play #tmobile #heyah #njumobile #virginmobile
weeden - Mirki, gdzie teraz najlepiej przedłużyć umowę/ przenieść numer? Mam obecnie ...

źródło: comment_0cSCyCK0dXek2uu5ThPhxryfiuoDBTdm.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • 14
@weeden ja mam w Virgin płacę 29 za nielitowane SMS i rozmowy + 15gb. Jak potrzebujesz więcej neta to jest tam kod 1GB za 1 zł także całkiem spoko
  • Odpowiedz
@weeden: jak w abo tak mało dają? toć na kartę za 25/30 zł masz no limity + chyba 10, albo 15 GB neta, który rośnie z każdym miesiącem chyba... Mówię oczywiście o ofercie Orange na kartę.
  • Odpowiedz
@weeden: podpowiem bo właśnie zmieniłem operatora, jeżeli zależy ci na jakości rozmów to unikaj PLAY, jak zależy ci żeby twoja kasa zostawała w kraju ( taki gospodarczy patriotyzm ) wybierz plusa , jak zależy ci na jakości internetu - PLUS , jak #!$%@?ą cię firmy co robią wałki ( albo robiły - ERA a po przemalowaniu T-Mobile) to nie dotykaj ERY, a jak lubisz kolor pomarańczowy to weź IDEA :)
mam
  • Odpowiedz
@weeden: Mi zostawili, ostatnio byłem w salonie, to facet mówi, że tej oferty już nie ma.
To krótka piłka, albo dostanę tą samą, albo podobną, albo idę do salonu obok i mogą mnie w trąbkę pocałować.
To facet wrzucił mi kolejny raz ofertę specjalną i korzystam dalej.
Za kilka miesięcy kończy mi się umowa, idę i znów wezmę to samo
  • Odpowiedz
@sailor_73: A co Ty wybrałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CamZero: No właśnie kusi mnie, ale kiedyś była fama, że te mniejsze firmy podpięte pod anteny tych większych mają większe obciążenia i zrywane zasięgi
@Nic_tu_po_mnie: no właśnie dzwonili z Orange, ale przegapiłem
  • Odpowiedz
  • 90
@weeden w Orange na kartę jest opcja wykupienia pakietu za 300zl na cały rok. W tym masz nielimitowane rozmowy i SMS oraz 1T neta oraz 25gb w Eu. Za doładowania podczas wakacji dostaniesz dodatkowe 300gb w Polsce. Czyli za 25 zł miesięcznie masz 108gb na miesiąc. Minusem jest to, że trzeba na raz konto doładować ale lepszej oferty nie znajdziesz.
jck69 - @weeden w Orange na kartę jest opcja wykupienia pakietu za 300zl na cały rok....

źródło: comment_qyomQpaPUjrgIMhEfo7hoQygZES93yKo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tommit: Bo ich super oferta to śmiech na sali. 35 zł i smsy za 19gr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CamZero: Właśnie podjąłem decyzję. Dzwonił do mnie konsultant z Premium Mobile. 24,90 - wszystko bez limitu i 20 GB internetu. Mogę w każdej chwili zrezygnować, ponieważ umowa odnawialna co 30 dni. Dziękuję za polecenie
  • Odpowiedz