Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie teraz najlepiej przedłużyć umowę/ przenieść numer? Mam obecnie abonament Orange 30 zł. Bez limitu połączenia i smsy + 3 GB internetu, co jest obecnie kpiną, bo co miesiąc muszę dokupić dwa, trzy pakiety po 10 zł za 1 GB internetu... Gdzie to teraz najkorzystniej wygląda?

@Ekspert_Heyah @OrangeEkspert @play_polska #orange #play #tmobile #heyah #njumobile #virginmobile
Pobierz
źródło: comment_0cSCyCK0dXek2uu5ThPhxryfiuoDBTdm.jpg
  • 106
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: Dziwne. 50zl miesiecznie w play, nigdy nie brakowalo mi zasiegu, 10gb internetu, w tym jakas ilosc miesiecznie w EU, ale nie pamietam juz ile dokladnie, darmowe smsy i rozmowy, rowniez w calej europie, jakosciowo na bardzo dobrym poziomie. Tego nie powiedziałbym o plus i orange, a z t-mobile to nie wiem. Ja sobie Play chwalę.
@weeden ja korzystam z połączenia Play 3w1 (14zł, nielimitowane smsy wszędzie + nielimitowane rozmowy w Play + 1gb internetu) z połączeniem z nju mobile (120gb internetu za 29zł), co jest moim podstawowym źródłem internetu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: Dodalem to od siebie. Jakosc rozmow nie zalezy tylko od operatora, a takze od telefonu - Play oferuje HD Voice wiec wina nie lezy po jego stronie, a twojej sluchawki. Marne zwalanie winy na operatora jesli chodzi o jakosc rozmow. Nie wazne czy to play, plus czy t-mobile. Do reszty sie nie odniesiesz? Skomentowales, ze play nie ma dobrych ofert, wiec odnioslem sie tez do tego, bo play ma bardzo