Wpis z mikrobloga

Ej, też tak czasem macie, że w dupie macie te wszystkie Stravy, Endomendo i inne apki, chowacie telefon do kieszeni i macie wyjebongo na te cyferki, ciesząc się jedynie samą jazdą bez spiny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa #rower #wykoptribanclub
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cult_of_luna: Pewnie, że fajnie jak się poprawi czas i się trafi do czołówki. Tylko skąd wiesz, że te osoby w czołówce jechały na maksa? Swoim compactem, nie jedno Porsche objechałem, tylko czy ono się akurat ścigało? Wyścig tylko pokaże nasze miejsce w szeregu. A te z kolei są niebezpieczne, bo coraz więcej amatorów się pcha do zabawy.
Płaskie segmenty to są robione z huraganem w plecy, bądź na klapie, oflagujesz,
  • Odpowiedz
@vicher62: ależ ja to wszystko rozumiem i nigdy nie twierdziłbym że jestem gdzieś 10 najszybszym ludziem. Kiedyś pojechałem nawet specjalnie wyprzedzić Kwiatkowskiego, Wiśniowskiego i paru innych prosów którzy sobie spacerowo jechali 40kmh, to tak jakbym teraz wieszczył że jestem od nich bezwzględnie szybszy :)

Tak po prostu mnie to wewnętrznie motywuje. Btw - ostatnio widziałem mocno uczęszczany segment gdzie gość miał 75kmh po płaskim po godzinie dziury w śladzie, zapomniał
  • Odpowiedz
@Kamokamo ja używam Stravy bo lubię sobie popatrzeć kto jeździ po mojej okolicy (dzięki temu poznałem masę fajnych ludzi z zajawką do kolarstwa), lubię sobie popatrzeć na statystyki i przede wszystkim zimą kiedy nie jeżdżę lubię sobie zobaczyć, gdzie jeździłem, jaka była wtedy pogoda itp :)
  • Odpowiedz
@Kamokamo: ja nie z tej parafii bo #bieganie a #rower to tylko sporadycznie - ale dla mnie podliczanie przebiegu, średnich, rywalizacje itp. to po prostu fajny motywator żeby ruszyć dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kamokamo Często tak mam. Czasami nawet nie zakładam licznika. Ten też z resztą mam jakiś zwykły, a nie super-hiper inteligentny polar, garmin czy ch*j wie co, który zlicza mi nawet krople potu.
Kręcę dla funu.
  • Odpowiedz
@Kamokamo: ja lubię gdy Endomondo mi mówi po każdym Kilometrze w ile przejechałem, sprawia to że wyobrażam sb udział w czymś ważnym i wielkim dając motywację do z-----------a.
  • Odpowiedz
@Kamokamo: latam ze strava ale mam to w dupie bo dosłownie latam swoim tempem i segmenty wpadają bez napiny. jak sie jest kozakiem to juz sie nie napina
  • Odpowiedz