Wpis z mikrobloga

19 sierpnia, a to oznacza, iż już dokładnie za 2 tygodnie rozpoczęcie roku szkolnego. Na szczegółowe podsumowanie wakacji przyjdzie jeszcze czas, lecz już teraz mogę uznać, że nic dobrego mnie nie spotkało i nie spotka do końca. Przez s----------e w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi, nie poznałem żadnych znajomych, z którymi mógłbym spędzić to lato. Przesiedziałem ten okres w swojej piwnicy - kapsule czasu. Wystarczy, że do niej wejdę, a wyjdę kiedy dzień się kończy. Tak przez cały czas - samotność, samotność, s----------e, samotnosc.

Wrócę do szkoły, a tam normiki będą chwalić się i opowiadać o swoich idealnych wakacjach. Wiem, że jeden koleś wyleciał do USA na objazdówkę od wybrzeża wschodniego do zachodniego. To było moje marzenie, móc czegoś takiego dokonać. Jednakże ja nigdzie się nie ruszyłem - jak już pisałem - przesiedziałem te ferie letnie w domu. No i jak ja mogę konkurować o cokolwiek, jeżeli przegrywam już na samym starcie.

Oskarki nie dość, że żyją w bogatych rodzinach, ich rodzice przekazali im zajebiste geny, to jeszcze spędzają wolny czas tak jak chcą i gdzie chcą. Dynamizm z nich aż biję. Ja mogę jedynie podróżować palcem po mapie, a w przerwach zwalić konia. A to wszystko - powtarzam - przez s----------e w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi. Powtarzam - ryjec upośledzonego goryla i elfa oraz głos, jakbym miał penisa w buzi. Rozumiecie?
#przegryw #stulejacontent #s----------e #tfwnogf #feels #depresja
Przychlast - 19 sierpnia, a to oznacza, iż już dokładnie za 2 tygodnie rozpoczęcie ro...

źródło: comment_mFWxxxGIJ1de4TqkLdYYg3esnVTxmAk7.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matusek123: tyle, że bez odrobiny szczęścia nic się nie zmieni. Poza tym poprzednia wiadomość to skrót myślowy. Wiadomo, że będę musiał ruszyć tyłek (co zresztą robię od początku liceum - na razie z marnymi efektami).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przychlast: pomimo iż nie komentuje, nie plusuje nieraz twoich wpisów. To zawsze czytam i liczę po cichu że w niedalekiej przyszłości , uda Ci się odbić od dna, jakoś przez Twoje wpisy przemawia taka aura zaufania, no może oprócz tych wpisów o treściach erotycznych xdd ( ͡° ͜ʖ ͡°) idź podbijaj świat.
  • Odpowiedz