Wpis z mikrobloga

#aferamadonny #afera

https://www.wykop.pl/link/5093977/dzien-jak-codzien-dzien-po-dniu/

Sprawę wyjaśnialiśmy już wielokrotnie - zbanowane zostały osoby, które dopuściły się naruszeń regulaminu (w tym również naruszeń dóbr osobistych). Powody banów zostały wyjaśnione, a jeśli było to możliwe, w niektórych przypadkach bany skrócono. Przypominamy również, że wszelkie naruszenia prawa, naruszenia dóbr osobistych oraz działania mogące utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie serwisu nie są tutaj akceptowane (informujemy o tym w regulaminie, punkt 5). Jeśli ktoś nie przestrzega tych zasad, musi liczyć się z blokadą konta.


Czyli miałem rację, że dzień jak co dzień.

Jeżeli sprawa była wyjaśniona wielokrotnie, to dlaczego zbanowani ciągle nie wiedzą za co dostali bana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam również, żę wyjaśnienie nie polega na powiedzeniu zbanowanemu, że jest zbanowany, z naruszenie regulaminu (w tym również naruszenie dóbr osobistych), tylko na pokazaniu, w którym miejsu do naruszenia doszło. Moderacja w głębokim poważaniu ma kolejne wiadomości wysyłane do nich z zapytaniem o KONKRET (tak, tak zbanowani piszą, wielkimi literami, żeby mogli to zobaczyć).

A co dostają zbanowani?

1)

2) To co macie w beleczce

3) Kolejną porcję domysłów sugerujących, że moderacja nie ma dowodów, ale będzie kręcić wieczność, żeby tylko się nie przyznać. ¯\_(ツ)_/¯

Zawołam was osobiście, może jednak coś ruszy. Nie wierzę, że nie potraficie czytać, więc zakładam, że robicie to z premedytacją. @m__b @a__s @Moderacja

Zapewniam was, że to nie jest ostatnia beleczka, którą nieudolnie próbujecie to "wyjaśnić", będą następne, polecam obserwować mój profil.

Dodatkowo to znalezisko potwierdziło moje przypuszczenia. Potraficie je zdjąć w godzinkę - dwie z głównej. A na kontakt to problem odpisać.
Pobierz
źródło: comment_g1hXsbIdJb2CCCmgmgZ032ZHZvBt6Ltd.jpg
  • 7