Wpis z mikrobloga

@ukaszeq:
W zeszłe wakacje zbierałem na pianino i miałem ponad 7k. Cudne uczucie tak codziennie się bawić hajsem zwłaszcza kiedy za dzieciaka nie dostawałeś nic od rodziców. Czujesz jakby się marzenia spełniały
@dzapanisko:
Kilka lat byłem na aplikacjach randkowych i nawet ani jednej nie udało mi się na spotkanie wyciągnąć. Tobie łatwo powiedzieć bo taki jesteś, a ja nawet kolegów/koleżanek nigdy nie miałem.
Nawet po jacku danielsie wczoraj nad Wisłą nie umiałem zagadać do młodych julek
@Muodyhuopiec1919: To jak Ci nie idą relacje międzyludzkie, to skup się na nauce. Jak będziesz miał w #!$%@? kasy, to sobie kupisz kolegów i dupy. Ja zgłaszam się na ochotnika (płatny kolega). Jak Ci nie idzie nauka, to trzaśnij sobie kurs glazurnika albo stolarza i będziesz tez kroił dobry hajs.
@Muodyhuopiec1919: A po co Ci akceptacja innych ludzi ? Zajmuj się rzeczami, które możesz zmienić. Po cholerę "płaczesz" i chcesz czegoś, co kompletnie nie zależy od Ciebie ? Zwłaszcza, że do niczego jest Ci to potrzebne. Myślisz, że "normalnych" ludzi wszyscy, albo większość akceptuje ? Zdziwiłbyś się.
@dzapanisko:
Mają swoje grupy. Ja nie mam z kim w ogóle pogadać. Siedze całymi tygodniami sam.
Pasje czyli chemia i pianino już nie dają mi radości. Nie chce miś je już na siłownie chodzić. Nie liczy się to co robisz ale to jaki jesteś
@Muodyhuopiec1919: To gadaj sam do siebie. W szkole/pracy z nikim nie rozmawiasz ? Co chcesz tu osiągnąć ? Płakanie i użalanie się w niczym Ci nie pomoże. Robienie sobie celu w życiu - cipka czy koledzy, to też marny pomysł. Wiesz w czym są lepsze Sebastiany i Oskarki od Ciebie ? Nie myślą, że urodzili się z za małym siurkiem, aspergerem, płaskostopiem czy ch... wie czym, tylko działają. Użalanie się nad
@dzapanisko:
Nikt nie chcialmiec ze mną do czynienia przez wszystkie lata szkoły.
Wiesz czym jest asperger? Skąd wiesz ze nie działałem? Że nie pracowałem nad psychiką?
A w czym są lepsze Sebastiany?
Już tłumacze
Zostali wychowani przez ojca który nigdy nie miał problemów w relacjach z kobietami. Zostali wychowani przez normalną matkę. Nie dostali w genach zaburzenia ze spektrum autyzmu. Autyzm z tłumaczenia oznacza „sam”
Przez nerwowa matkę mam neurotyzm
A
@Muodyhuopiec1919: Taa, Sebastiany miały pełne rodziny. W większości stary alkoholik, albo samotna matka. Takie mieli wychowanie i dzieciństwo. Nie wiem co to asperger, gówno mnie to obchodzi, szczerze mówiąc. Teraz 80% nastolatków, ma choroby psychiczne, psychiatrzy wypisują diagnozy jak paragony. Tłumaczenie wszystkiego aspergerem, autyzmem czy mamusią, nic Ci nie da. Nie licz na współczucie ludzi (prawdziwe). Żadna Julka z litości też Ci nie da dupy, życie to nie komedia romantyczna. Zaakceptuj