Wpis z mikrobloga

@pasiaty: no #!$%@?, dodali na netflixa rok temu całe breaking bad. Piszecie o serialach których w polsce nie ma, albo od niedawna są dostępne na VOD.
aha
Oglądacie na jakimś cda albo flisker serialeonline itp


  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: 5 podejść? To odpuść. Nie da sie dopasować kednego serialu pod każdą osobę. Jeden woli bardziej the wire, drugi sons of anarchy. Ogladaj to co tobie pasuje ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mizumono

nie ma uniwersalnie najlepszych seriali. każdy ma inny gust, a jeśli duza liczba osób uważa akurat cos za najlepsze, znaczy to jedynie że niczym się nie wyróżniają na tle reszty i zadowalają się swoim pospolitym smakiem


to ciekawe, ale te sama argumentacje można zastosować do wartości moralnych
  • Odpowiedz
@gybefan: o to to! Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam z takim zdaniem na temat BB. Oglądałem BB na bieżąco do końca trzeciego sezonu i po prostu byłem zmiażdżony - dla mnie absolutne 10/10 i jeszcze ta końcówka 3 sezonu, ech to było coś. Dopiero rok temu nadrobiłem 4 i 5 sezon i powiem tyle - byłem rozczarowany, a na pewno nie zbierałem szczęki z podłogi jak przy pierwszych 3. Tzn
  • Odpowiedz
@REMIR3X: seriale tak samo jak z kobietami. Nie ma najlepszego serialu ani najładniejszej kobiety. Max co możesz dać do 8/10 reszta to kwestia personalnego upodobania. Ja lepiej się bawiłem przy Californication niż przy BB, a ostatnio skończyłem oglądać Dark i dalej szukam szczęki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@REMIR3X: przecież bb jest brzecietne i to bardzo. Nie oszukujmy się - takie seriale są z reguły robione z pewnym ryzykiem braku kontynuacji. O wiele lepiej wychodzą seriale z zamknięta kompozycja, że np na podstawie książek albo po prostu seriale jak True Detective, czyli jeden sezon to zamknięta historia.

Oczywiscie nie jest to wyznacznik ale fabularnie są bardziej pełne, że do tego trzeba dograć dobre przełożenie na ekran, że dobrych aktorów,
  • Odpowiedz