Wpis z mikrobloga

@quarox: miałem tak samo z tym mitycznym the wire, ale Sopranos jak nie widziałeś to polecam w opór, jak dla mnie poziom lepszy niż breaking bad, imo najlepszy serial ever w tematyce mafii etc.
  • Odpowiedz
@REMIR3X: Dopiero po roku od obejrzenia, naszła mnie refleksja, że to najlepszy serial jaki oglądałem. Najlepsze jest to, że zaraz po obejrzeniu mówiłem, że jest słaby ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Uwielbiam klimaty gangsterskie i narkotyczne, wiec oglądałem święta trójce Breaking Bad, The Wire i The Sopranos. Osobiście uważam The Wire numerem jeden. The Sopranos oglądałem trochę na siłę, tak dla zasady, bo nie wkręciłem się jakoś, a Tony mnie niemiłosiernie #!$%@? i nie mogłem się do niego przekonać. BB bardzo fajne, ale trochę podkoloryzowane, a kocham rzeczywistość i tutaj The Wire idealnie pasuje. Tym bardziej, że mieszkańcy Baltimore opiniowali że serial bardzo
  • Odpowiedz
@REMIR3X: moim zdaniem najlepsze seriale to the wire , six feet under, breaking bad, sopranos, Black mirror i pewnie jeszcze kilka. Jako, że mało kto wymienia sześć stóp pod ziemią, to polecam!
  • Odpowiedz