Wpis z mikrobloga

Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
-uroczysta kolacja zamiast wesela
-fajna wycieczka

30+, trzeba by się zacząć powoli rozglądać, ale będzie problem. Niemal każda chce tej szopki, wesela, białej sukni, wypierdzielenia 50k w 1 noc by czuć się jak księżniczka. Intercyza? "Nie ufasz mi?" No właśnie, nie i Ty nie powinnaś ufać mi, bo robię biznesy. Odnośnie kościoła, ja nawet bym dzieci nie ochrzcił xD

#rozowepaski #zwiazki
Pobierz prohackuser - Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
...
źródło: comment_5ljyiqMzpXbyShndUMKBqjJ1TS3pjOFM.jpg
  • 92
@HankaEm: za 30 lat będę miał 60, co wtedy? Do kogo się odezwę? Żony brak, dzieci brak, kobieta z "wolnego związku" poszła w #!$%@?. Zostaną przelotne znajomości w warzywniaku, bo żadna nawet nie spojrzy na jakiegoś starucha, nie ważne ile by miał hajsu.

Jeszcze gdybym miał brodę i włosy jak stary Logan, ale pewnie będę łysą mendą :)
Pobierz prohackuser - @HankaEm: za 30 lat będę miał 60, co wtedy? Do kogo się odezwę? Żony br...
źródło: comment_Dg3AHyDJHcj7FRoxnUbhR0okuod1wkvP.jpg
@prohackuser: ja miałam cywilny, tylko świadkowie, normalne ciuchy, potem spacer z nimi, lody i wsio. Intercyzę zrobimy w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy (pieniądze). Nawet obrączek nie kupowaliśmy, bo obydwoje nie lubimy biżuterii na palcach i w przyszłości zrobimy sobie po prostu tatuaże ala obrączki. Zaręczynowego też od razu powiedziałam, że nie chcę. Mi się wydaje, że można taką trafić, ale fakt, musi być ciężko. Widzę po znajomych