Wpis z mikrobloga

Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
-uroczysta kolacja zamiast wesela
-fajna wycieczka

30+, trzeba by się zacząć powoli rozglądać, ale będzie problem. Niemal każda chce tej szopki, wesela, białej sukni, wypierdzielenia 50k w 1 noc by czuć się jak księżniczka. Intercyza? "Nie ufasz mi?" No właśnie, nie i Ty nie powinnaś ufać mi, bo robię biznesy. Odnośnie kościoła, ja nawet bym dzieci nie ochrzcił xD

#rozowepaski #zwiazki
prohackuser - Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
...

źródło: comment_5ljyiqMzpXbyShndUMKBqjJ1TS3pjOFM.jpg

Pobierz
  • 92
@HankaEm: kiedyś Ci się zmieni, rodziców zabraknie, rodzeństwo założy swoje rodziny, znajomi się rozejdą
pozostanie Ci zostać kociarą ;)
@Perkele93: wesela? Tak, to nie chodzi już o te pieniądze, bo wesele to nie problem. Chodzi o to, że sponsorujesz wszystkim, a oni i tak w dupie to mają. Zjeżdżają ciotki, wujki, których nie widziałeś całe życie, byle się nażreć i napić za darmo.
@prohackuser: juz sie porozchodzili dawno, od lat mieszkam sama tysiac km od mamy. Mam kontakt z bratem ktory planuje sie oswiadczyc dziewczynie. Bylam w kilku powaznych zwiazkach i trzech po kolei chcialo zebym zostala ich zona. Nigdy tego nie czulam i wciaz im wiecej lat, tym mniej ciagotek do uwiazania. Nieformalne zwiazki to cos dla mnie
@HankaEm: no właśnie, nieformalne xD coś, co się nie nadaje do dzieci, ślub daje jakąś ograniczoną gwarancję, że za tydzień kobieta nie #!$%@? z dziećmi i nie zażąda alimentów. Może nie sam ślub, ale mentalność, bycie gotowym na ten ślub z jej strony :)