Wpis z mikrobloga

Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
-uroczysta kolacja zamiast wesela
-fajna wycieczka

30+, trzeba by się zacząć powoli rozglądać, ale będzie problem. Niemal każda chce tej szopki, wesela, białej sukni, wypierdzielenia 50k w 1 noc by czuć się jak księżniczka. Intercyza? "Nie ufasz mi?" No właśnie, nie i Ty nie powinnaś ufać mi, bo robię biznesy. Odnośnie kościoła, ja nawet bym dzieci nie ochrzcił xD

#rozowepaski #zwiazki
prohackuser - Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
...

źródło: comment_5ljyiqMzpXbyShndUMKBqjJ1TS3pjOFM.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
30+, trzeba by się zacząć powoli rozglądać, ale będzie problem.


@prohackuser: Czyżbym wyczuwał nutkę zdziwienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej nie był problem, tylko mówiłeś "stop mała nie teraz wróć za kilka lat"? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@prohackuser: Nie rozumiem tej nienawiści do wesela ¯\_(ツ)_/¯ Każdy robi to co uważa za słuszne. Osobiście sam miałem i powtórzyłbym jeszcze kilka razy gdybym mógł. Co do intercyzy to posiadamy bez żadnego ale.

Problemem niektórych jest to że nie potrafią pójść na żaden kompromis - i to moim zdaniem jest przyczyną wielu rozwodów - bo łatwiej jest sprzedać dom i się rozejść.
  • Odpowiedz
@prohackuser takie wyobrażenie to jak zenisz się z karyna która robi czerwone włosy na wiosnę. Chlera jasna jak poznajesz odpowiednią osobę to wiesz ze żadna intercyza nie będzie potrzebna. Co ty jesteś spadkobierca Iron mana? Że tak pier$&('sz?
  • Odpowiedz
@prohackuser: Mirku, ja miałem taki ślub jak piszesz właśnie + jeszcze po ślubie zrobiłem imprezę dla dobrych znajomych. Kasa się zwróciła, świetna zabawa była i wystarczyło na wycieczkę. Jak kobietę znajdziesz porządną to też będzie chciała intercyzę albo przedyskutujecie to jak ludzie. Jedyne co to nie sugerowal bym się za bardzo tym co ostatnio mirasy wypisują na Mirko bo jest coś dziwacznie mega anty-kobieco i anty-malzensko tutaj
  • Odpowiedz