Wpis z mikrobloga

Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
-uroczysta kolacja zamiast wesela
-fajna wycieczka

30+, trzeba by się zacząć powoli rozglądać, ale będzie problem. Niemal każda chce tej szopki, wesela, białej sukni, wypierdzielenia 50k w 1 noc by czuć się jak księżniczka. Intercyza? "Nie ufasz mi?" No właśnie, nie i Ty nie powinnaś ufać mi, bo robię biznesy. Odnośnie kościoła, ja nawet bym dzieci nie ochrzcił xD

#rozowepaski #zwiazki
prohackuser - Moje idealne wyobrażenie ślubu:
-intercyza, notariusz
-ślub cywilny
...

źródło: comment_5ljyiqMzpXbyShndUMKBqjJ1TS3pjOFM.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@prohackuser: > "Nie ufasz mi?" No właśnie, nie i Ty nie powinnaś ufać mi, bo robię biznesy.

Rozpoczynać poważniejszą drogę życia w związku (no bo tym jest chyba ślub) od przyznania sobie nawzajem że sobie nie ufamy? Nie powiem, że intercyza jest zła, raczej wręcz przeciwnie, ale ten tekst nie brzmi za dobrze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: nie wiem, gdzie lasek szukasz, ale ja i moje znajome lvl30+ w dupie mają białe suknie i zloty rodzinne. Intercyza? Oczywiście, że tak, zwłaszcza że każda wie, jak ciężko się na pieniądze pracuje.

Serio. To już taki wiek, że większość porzuciła dziecięce fantazje i stawia na partnerstwo - to się liczy.

Nie wiem, może zacznij szukać poza Wykopem, bo on dość mocno księżniczkuje i troluje we łbie? ;)

Czytając
  • Odpowiedz
@prohackuser: zdecydowanie preferuje ślub cywilny bez zapraszania połowy rodziny. Wolałabym pojechać na wspólne kilkumiesięczne wakacje zamiast robić wesele za 50k. A jeśli chodzi o intercyze/rozdzielnosc majatkową to jedyna sytacja, w której widziałabym dla niej sens to wtedy gdy biznes jednego z partnerów umiera, więc ogłasza upadłość, a w międzyczasie wszystkie oszczędności są u drugiego ¯\_(ツ)_/¯
Chyba że partner to multimiloner, wtedy rozumiem, ale o takich w Polsce ciężko xD
  • Odpowiedz
@AnMarie: no więc, właśnie z takim rozmawiasz xD
ale ja jadę po bandzie, od dużej kasy po długi (komornik), teraz się rozpędzam z nowymi biznesami i niebawem znowu będzie szczyt xD
nie chciałbym nikogo narażać na moje akcje
  • Odpowiedz