Wpis z mikrobloga

Znalazłem Michaela Korsa sikor za 699PLN


@Kutazzz: kupiłbyś garnitur marki Mercedes albo telewizor z brandem Whirpool? Nie? To dlaczego chcesz kupować zegarek brandowany przez firmę która sprzedaje torebki? xd
Kup coś porządnego, zamiast takie chińskie gówno.
  • Odpowiedz
@advert: akurat Michael Kors podpada pod fossila i dla kobiety kolekcje są jak najbardziej ok, szczególnie w cenach z TK MAXX. Nawet TGV te zegarki chwalił w jakim odcinku i mówił ze jego żona nosi.
  • Odpowiedz
@thatguy93: ja jestem starej daty i hołduję zasadzie, że nie kupuje się zegarków firm produkujących gacie. Fossil to też nie jest firma gwarantująca bóg wie jaką jakość, więc rekomendacja taka sobie.

Po prostu ten model ma fajny wygląd xD

@Kutazzz: spoko, wygląd to kwestia gustu, kupuj jak Ci się podoba, w tkmaksie nie ma podrób. ale jakbyś oprócz wyglądu chciał nosić na ręce coś, co po prostu jest porządne, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kutazzz: zegarek za 700 zł, żartujesz? Tylko Citizen, jak możesz kupować zegarek firmy, która robi torebki?! Fossil?! firma krzak!

  • Odpowiedz
@advert: rozumiem twoje podejście, niemniej „chińskie gowno” to zdecydowanie nie jest. Sam chciałem kupić żonie automat Seiko, ale po przeanalizowaniu za i przeciw kupiłem jej MK i jest bardzo zadowolona. Gdyby dawali do zegarków szafiry zamiast mineralki(do wyższych modeli) to bym się absolutnie nie miał do czego przyczepić.
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Z ubraniami tam bywa tak ze sa gorszej kategorii i nie mogly byc sprzedane w normalnej cenie bo np maja wady i gdzies tam sie prują, lub rekaw jeden krotszy itp wiec podejrzewam ze zegarek tez moze miec jakas tam wade
  • Odpowiedz