Wpis z mikrobloga

@Cauchemar7: witaj na mojej czornej liście. rozgość się.

Aż się nie chce takiemu debilowi tłumaczyć, to zbyt dużo pisania.W skrócie: to nie bolec na boku jest tu niemoralny. On nie jest związany jakimiś układami/ustaleniami/zasadami. Nikomu nic nie obiecywał ani nie składał przysięgi. Nie tkwi w żadnym pisanym i niepisanym układzie.

Niemoralną #!$%@?ą może być więc tylko ONA, lub niemoralnym #!$%@? tamten ROGACZ. Niestety polskim betaczakom nigdy to przez myśl nie przejdzie.
@donnie01 O jak mi straaaaasznie przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od zawsze chciałem mieć kontakt z kimś kto uważa ruchanie zajętych lasek za coś normalnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) PROSZĘ NIE DODAWAJ MNIE NA CZARNĄ LISTĘ, CHCĘ BYĆ KOLEGAMI!

@siwy92 Bo skorzystałeś. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jak nikt nie będzie ruchał zajętych lasek to żadne zajęte laski nie będą ruchane. No #!$%@?
@siwy92 Może inaczej. Ty myślisz, że mam cię za złego człowieka bo biedną kobietę ściągnąłeś na złą drogę? XD Mam cię za niego bo połowa kobiet zdradza i przez takich #!$%@?ów jedyną opcją jest trzymać te #!$%@? w piwnicy zamknięte na klucz. Typ teraz ma kobietę do wyrzucenia a ty nie masz nawet odwagi mu to powiedzieć.