Wpis z mikrobloga

@siwy92 taki obraz p0lka. Ja tylko czekam na takie momenty, gdy te wszystkie moje "porządne" koleżanki, które niegdyś były bolcowane, zaczną wychodzić za mąż. ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba nie ma gorszego policzka w twarz dla chlopa. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@siwy92: może wie, ale na co liczysz? Że zadzwoni do Ciebie i zapyta Cię stary jak było czy zaprosi Cię na wódkę, żeby się wyżalić, bo go to boli? Poza tym nawet jak wie to co to ma do rzeczy? Że ruchała innego gościa przed tamtym? Nie napisałeś czy to było w czasie tego związku czy że się jakoś bliżej kumplujecie.
  • Odpowiedz
@DonMontana: niestety powszechnym zjawiskiem jest to, że żonka przed ślubem potrafiła ciągnąć jak odkurzacz, a po ślubie mąż o lodach może tylko pomarzyć.
Kiedyś jedna taka koleżanka wyznała, że z mężem wstydziłaby się robić to co może zrobić z kimś z boku. Kurtyna
  • Odpowiedz
@donnie01 niestety tak to wygląda. Splodza sobie max. 2 dzieci i zazwyczaj to tyle co mąż sobie pociupcia bo małżonka już się nabolcowala za młodu. ¯_(ツ)_/¯ No chyba, że mąż grzeczny, nie bije i potulnie oddaje wypłatę to dostanie raz do roku przy letnim przesileniu przy zgaszonym świetle w sypialni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: witaj na mojej czornej liście. rozgość się.

Aż się nie chce takiemu debilowi tłumaczyć, to zbyt dużo pisania.W skrócie: to nie bolec na boku jest tu niemoralny. On nie jest związany jakimiś układami/ustaleniami/zasadami. Nikomu nic nie obiecywał ani nie składał przysięgi. Nie tkwi w żadnym pisanym i niepisanym układzie.

Niemoralną k---ą może być więc tylko ONA, lub niemoralnym chujkiem tamten ROGACZ. Niestety polskim betaczakom nigdy to przez myśl nie
  • Odpowiedz
  • 3
@Cauchemar7 nie namawiałem jej do seksu a że byłem samotny i ona rozłożyła to skorzystałem. Wytłumacz mi dlaczego jestem d----a? Ja wychodzę z założenia że gdybym to nie był ja to znalazłaby kogoś przez net. K---a zawsze pozostanie k---ą.
  • Odpowiedz
@donnie01 O jak mi straaaaasznie przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od zawsze chciałem mieć kontakt z kimś kto uważa ruchanie zajętych lasek za coś normalnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) PROSZĘ NIE DODAWAJ MNIE NA CZARNĄ LISTĘ, CHCĘ BYĆ KOLEGAMI!

@siwy92 Bo skorzystałeś. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jak nikt nie będzie ruchał zajętych lasek to żadne zajęte laski nie będą ruchane.
  • Odpowiedz
@siwy92 Może inaczej. Ty myślisz, że mam cię za złego człowieka bo biedną kobietę ściągnąłeś na złą drogę? XD Mam cię za niego bo połowa kobiet zdradza i przez takich chujów jedyną opcją jest trzymać te k---y w piwnicy zamknięte na klucz. Typ teraz ma kobietę do wyrzucenia a ty nie masz nawet odwagi mu to powiedzieć.
  • Odpowiedz