Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na pyszne burrito z chorizo i majonezem chipotle.

Nie będę się bardzo rozpisywał i powiem, że to danie według mnie jest wprost genialne i stosunkowo łatwe w przygotowaniu. odkąd zrobiłem je pierwszy raz jestem jego wielkim danem :D

Chciałem podziękować też wszystkim którzy głosowali już na mnie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów (xDDDDDD) organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną, gdzie reprezentuje województwo #podkarpackie. Głosowanie trwa nadal i jeśli chcecie możecie zagłosować jeszcze raz (można głosować raz na 24 godziny - bez sensu).

Głosować z telefonu można bezpośrednio tutaj: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/mistrzostwa/road-trip-bus-kasia-kosowska-i-wojtek-grabowski

lub z komputera na stronie mistrzostw: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/ (należy znaleźć nas Podkarpackie - RoadTripBus, prawdopodobnie 3 rząd, 1 miejsce od lewej.

Należy nacisnąć zagłosuj, podać swój e-mail a następnie potwierdzić głos klikając w link, który zostanie na niego przysłany.

Podając e-mail wyrażacie zgodę jedynie na przetwarzanie go w celach konkursowych więc nie będzie przychodził wam później na niego żaden spam. Głosować można raz na 24 godziny (jak już pisałem bez sensu!) do końca tego miesiąca. Wiem, że nikt nie jest taki wytrwały, ale jeśli lubicie content, który wrzucam to będę wdzięczny nawet za 1-2 głosy :)

Mam też małe wieści co do książki, o którą wielu z Was pyta. Ale to już w znalezisku :)

Jeśli macie jakieś pytania do przepisu to piszcie śmiało w komentarzach do znaleziska albo priv, każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy :)

Kiedy zrobicie burrito koniecznie wrzucajcie fotki na mirko i oznaczajcie mnie oraz tag ;)!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania prostego przepisu na pyszne burrito z...
źródło: comment_ri0l04OGJAFAim6Q2LmsNDftOtnY4xUC.jpg
  • 125