Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
@Nild: w większej mierze to i tak zależy od buta, nieważne czy kupisz z nike czy z zalando
kupiłam raz ze sklepu nike i były do wyrzucenia po 4 msc normalnego użytkowania, kupując z innych sklepów buty sluzyly mi 2 lat jak i nie dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º) nie ma na to reguły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Szczerze to zastanawiam się kto projektuje te buty? Przecież one wyglądają beznadziejnie.
I nie to, że zazdroszczę czy coś, bo mi to jest kompletnie obojętne co kto nosi. Może mieć buty z CCC albo Gucci i szczerze #!$%@? mnie to obchodzi.
Ale te buty są po prostu brzydkie. Ich design przypomina mi takie typowe buty od pani Haliny z targu. Oczywiście nie neguję tego, że te buty pomijając wygląd mogą być także