Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
@lenamilena niestety te buty mogą być faktycznie oryginalne. Nie miałem sam nigdy am97, ale cena akurat w przypadku Nike'a nie stoi za wyższa jakością. Niestety wiele modeli w realu wypada słabo i takie kwiatki są na porządku dziennym. Już pomijam, że quality control w Nike jest żartem - ten sam model buta potrafi się między sobą różnić co tylko ułatwia potem produkowanie #!$%@? przez chinoli.
@pkub: to za co się płaci 700zł skoro można dostać losowo taką gównianą jakość wykonania? Szczerze mówiąc dosyć często kupuję sportowe obuwie i z takimi gównianymi wykończeniami jeszcze się nigdy nie spotkałem. Wyglądają jak jakieś gówniane tureckie podróbki, a to są oryginały co mnie szokuje.
Do 500 zł można kupić buty, które wyjebiście wyglądają, a są tak #!$%@? wygodne jakby się chodziło na chmurkach, a te nie dość, że są brzydkie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lenamilena: zamów to samo cw u nike albo about you (wszędzie są darmowe zwroty) i porównaj, zrób zdjęcia. Jak się będą różnić to kręć małysza, za sprzedawanie faków jest w #!$%@? kara a to że oni zweryfikowali butów otrzymanych ze zwrotu to nie twój problem. Urząd ochrony konsumentów ich dojedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lenamilena: myślę, że zalando uzna Ci w końcu reklamację. Ja ostatnio kupiłam tam leginsy adidasa. Przy logo zrobiły się małe dziurki. Zapytałam ich co mogę zrobić w tej sytuacji i że jeśli chcą to podesle zdjęcie. A oni że spoko, że przykro im że oryginalny produkt nie spełnił moich oczekiwań i odesłali mi 100% pieniędzy, które za nie zapłaciłam plus leginsy mogłam zatrzymać.
@sralpies: Nie wiem po co mnie pytasz jak ja odp na komentarz o tym ze zamsz to podskóra. Myśle ze cena wynika z hypu. Airmaxy są popularne i modne. Ja np mam dwie pary flyknitowych najeczek, lekkie jak piórko, stopa się nie poci, podeszwa amortyzuje świetnie. Koszt 300 zł za pare. I to jest maks co mogę dać za buty tego producenta
@sralpies: fejm? styl? wygląd sprawa dyskusyjna każdy ma inny gust. Za gucci ace płacisz 2k a są warte z 200 zł. Tak działa świat, wszędzie płacisz za markę. Ja lubię kolekcjonować buty to sobie kupuję, również uważam, że każdy model adidasa z boostem jest o wiele wygodniejszy, ale akurat 97 mają w swoim wyglądzie to coś :) no i jest to kultowy model w którym pomykało pokolenie naszych ojców (oczywiście nie