Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
Pobierz lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...
źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg
  • 361
@lenamilena: xD
Wklepujesz model w Google i porównujesz.
Raz kupiłem #!$%@? na allegro, też AirMaxy zrobione były całkiem dobrze, różniły się tylko szczegółami ale to szczegóły odróżniają #!$%@? od oryginałów właśnie. Mail do sprzedawcy, postraszenia paragrafami i hajs odzyskany w kilka dni
@Kodziak: TAKIE buty za 700 zł to dużo. Sam mam za ponad 800, ale z systemem cordura. Nosząc je, wiem za co dałem takie pieniądze, zwłaszcza w zimę. A dać 700 zł za tą szmatkę na steropianie i poduszce z plastiku jest dla mnie głupotą, zwłaszcza kupując przez internet tylko dlatego bo inni mają.


SYSTEN COTURA co to kur jest w ogóle :d jak to brzmi? Ja za taki SYSTEM COCURA