Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
Pobierz lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...
źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg
  • 361
@kidi1: KUPIŁA za 300. Nie widzisz różnicy?
Owszem, są o wiele lepsze buty w tej cenie, nikt nie mówi, że nie, ale tutaj chodzi o sam WYGLĄD buta a nie różne systemy, wygody etc.
Może lubi być modna? Nie można jej tego zabronić, tak samo jak nie można zabronić nikomu wydawać masy pieniędzy na inne przyjemności - to jest ich wybór.
@wiktore1709 skąd info ze na zalando nie ma podróbek? Poczytaj w necie ile osób się na to skarży. Po mojemu to połowa towaru jest legit a połowa nie :) Sam tam kiedyś kupiłem niby oryginalną koszulkę, która miała krzywe szwy i zupełnie inny materiał niż oryginał kupiony w firmowym sklepie tej marki. Towar odesłałem, oddali kasę i nigdy więcej już tam zakupów nie zrobię. Tak wiem że to globalna marka i miliony