Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
@lenamilena mało prawdopodobne że to podróby z tegoż względu że z Zalando wszystko produkty pochodzą bezpośrednio z magazynów ich partnerów i to naprawdę musiałby być jakiś dziwny przypadek. Jak ci się odbarwiają zrób reklamacje. Najprawdopodobniej będziesz miała zwrócić i ci oddadzą kasę. Naprawdę nie wierzył bym tutaj żadnym "snekerhedom" bo jakoś wykonania może czasami naprawdę się różnić.
Tak jak mówię możesz zrobić reklamacje i z głowy.
@lenamilena: To nie są fake'i, ludzie pierdoły gadają tutaj, a nigdy oryginałów na oczy nie widzieli. Air maxy 97 są po prostu tak niestarannie wykonane, bardzo często występują takie buble na tych butach, czasem mniejsze, czasem większe. Poza tym w Zalando nigdy nie dostaniesz fake'a.