Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
Jakiej przecenie? Jaka promocja? Serio, wierzysz że jak jest wyprzedaż szmaty która na starcie kosztuje 700zł a potem gonią to gówno za 400zł to myślisz że zrobiłaś deal życia? to 295 mówi Ci, że frajer 1 przepłacił więcej od frajera2, obydwoje nadal są frajernią, a cieszy się producent bo dał miskę ryżu chińczykowi pracującemu po 12h aby skleił Ci te buty z resztek wartych ~30zł?

Nastroszyłem się, bo przychodzisz tutaj żalić się
@wiktore1709

zły powód reklamacji podałaś było napisać uszkodzenie buta i do 3miesiecy wg polskiego prawa muszą ci uznać spytaj rzeczoznawcy.


Nie wiem skąd wziąłeś te 3 miesiące ale domyślam się że z dupy. Nie dawaj komuś rad jak nie masz pojęcia na dany temat.
@lenamilena: to są legitne buty. Sam posiadam 97, ten model ma bardzo różne wykonania można trafić na widoczny klej, krzywo przyklejone poduszki itd. W tej kolorystyce chyba nie ma loga w wkładce, ale ja na damskich sie nie znam :) w moich czarno-białych mam na wkładce logo i wykonanie było spoko (chociaz nie warte 700zł, ale wiadomo że one czesto lądują na sale i mozna je wyciagnąć po 400). Swoją drogą
@lenamilena Tak. Chodziłem w nich prawie 2 miesiące i zaczęły się dziwnie odbarwiac. Jako, że spodziewałem się, że mogą kombinować z reklamacją to spróbowałem skorzystać z tej oferty zwrotu do 100 dni. I wszystko poszło bez problemu.
@ma3stro: Chuuuuja prawda. Nike to jakis śmieszny żart i tyle. O ile jeszcze Jordany trzymają jakis tam poziom wykonania i zawsze wytrzymywały mi minimum 3-4 sezony bez żadnych uszkodzeń dyskwalifikujących z użycia i nadal wyglądały spoko to pozostałe modele to zwykle badziewie. Kupiłem kiedyś airmaxy 90 all black, wtedy to była nowość i hype na airmaxy był bardzo duży. Dałem za nie 500zł i po sezonie popękała mi cała podeszwa wokół