Wpis z mikrobloga

Korsykańskie #ama

Nie spodziewałem się tylu chętnych w tak krótkim czasie, mamy 100 Mirków do wołania, więc starujemy, ale od początku...

Mieszkam na #korsyka już prawie 5 lat, zdążyłem poznać nieco kulturę, ludzi i kilka pięknych miejsc na tej hermetycznej i nieco specyficznej wyspie, a wy, co chcecie o niej wiedzieć... ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francja #emigracja #pracbaza pozwole sobie użyć też swoich tagów #nexpofocia i #nexpobuduje oraz #napoleon #alizee
nexpo - Korsykańskie #ama

Nie spodziewałem się tylu chętnych w tak krótkim czasie,...

źródło: comment_ytw4ulsaD6Jgge8WY2lXpjXtPR2WQQ6t.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@dzieju41: zalezy od szczęsći i pory roku, można się dostać z samochodem za 40E okolice lutego np, a można i za 200E sierpień/lipiec
@kijanka23: o dziwo bardzo dobre, nie spotkało mnie nic przykrego z ich strony, zawsze uśmiechnięci i pomocni, ale jak to sam zawsze mówię oni są strasznie pamiętliwi, ale czy to będzie dla Ciebie wada, czy zaleta, to tylko zależy od Ciebie;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexpo:
1. Ulubiona lokalna potrawa?
2. Czym się tam zajmujesz i ile zarabiasz?
3. W jakiej cenie dostanie się tam dobre wino?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nexpo: czym się tam zajmujesz i jak ci się żyje? Jakaś rodzina? Czy sobie sam tam mieszkasz. Drogie utrzymanie?
  • Odpowiedz
@nexpo
Czy korsyka jest drozsza od kontynentalnej francji? Tak, to o ile?
Jakies lokalne produkty i przysmakk, w ktorych przyrzadzaniu sa swietni i ktore ci przypadly do gustu?
Mieszkaja jacys inni Polacy, spotkales?

Aha, POWIEDZ COS PO KORSYKAŃSKU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz