Wpis z mikrobloga

Witam w drugim dniu naszej dwutygodniowej wykreślanki. Z bólem serca muszę orzec, że jako pierwsza i różnicą zaledwie 4 głosów z naszej zabawy odpada seria Gothic, a zarazem zajmuje ona 14 miejsce. Zebrała ona 174 (19.21%) wszystkich głosów i została uznana przez Was za najgorszą spośród nominowanych serii. W głosowaniu wzięło udział ponad 900 osób.

Dziś do zabawy i głosowania dołącza seria The Elder Scrolls.

>Odnosząc się do komentarzy: Tak wiem, że KC, Planescape czy WoW to nie serie, ale po prostu nie wiedziałem jak to ująć inaczej. Za dwa tygodnie wybierzemy najlepszą część ze zwycięskiej serii, więc ostatecznie i tak konkretna gra otrzyma order Króla RPGów, dlatego obecność wyżej wymienionych gier jak najbardziej nie wadzi. :)

Zasady: Głosujemy na NAJGORSZĄ SERIĘ RPG, każdego dnia jest o jedną serię mniej, seria która zostanie ostatnia - wygrywa, czyli jest NAJLEPSZA.
UWAGA: Wykop pozwala na maksymalnie 10 punktów w ankiecie, więc 4 serie z najwyższymi ocenami w serwisie Metacritic pauzują pierwszego dnia i będą dodawane do głosowania pojedynczo przez 4 dni od rozpoczęcia zabawy (zostały 3 dni). W razie wątpliwości proszę pytać.

-------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany zaplusuj stosowny komentarz lub obserwuj tag ----> #top14rpg

#wykopowawykreslanka (za pozwoleniem @oba-manigger) #gry #gothic
Mergan27 - Witam w drugim dniu naszej dwutygodniowej wykreślanki. Z bólem serca muszę...

źródło: comment_oZg3pzYPLxNqbMBk5gavZ91ocHV6CMPJ.jpg

Pobierz

NAJGORSZA SERIA RPG TO:

  • The Elder Scrolls 8.1% (31)
  • Kingdom Come: Deliverance 4.7% (18)
  • Planescape Torment 4.7% (18)
  • Wiedźmin 31.0% (118)
  • Mount & Blade 3.4% (13)
  • World of Warcraft 6.3% (24)
  • Two Worlds 20.5% (78)
  • Dragon Age 2.9% (11)
  • Drakensang 9.4% (36)
  • Risen 8.9% (34)

Oddanych głosów: 381

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mergan27: hahahah moje słowa co pisałem pod poprzednim wpisem się potwierdzają xDD Pajace specjalnie głosowali na gothica a teraz celowo na wiedźmina, nerdy chcą w-----ć innych nerdów xD Beka z was
  • Odpowiedz
@kRpt: edit: ej co sie z wami dzieje? dlaczego nie głosujecie na risena? przecież to gra od PB tak jak gothic, głosujcie halo
  • Odpowiedz
@mohawk: Nie wiedziałem jak to inaczej zgrabnie nazwać niż "serie". Ostatecznie i tak Koronę dostanie konkretna gra, więc obecność nie-serii w niczym nie przeszkadza.

@Korinis: Dzięki. :) Bądź nie. :(

@Kafarov: Brak Fallouta, gdyż jak wspomniałem w pierwszym wpisie:

Ze względu na potęgę gatunku postanowiłem ograniczyć kandydaturę jedynie do gier typu "czas miecza i topora", czyli realia typu średniowiecze itp.
  • Odpowiedz