Wpis z mikrobloga

@stone_cold: przeczytałeś ten artykuł?

Excess protein is sometimes cited as the cause of this condition, however when meat and fat are consumed in the correct ratio, such as that found in pemmican (which is 50% fat by volume), the diet is considered nutritionally complete


EDIT: sorry nie zrozumiałem twojego posta xd
Wątpię jednak, że OP jest w stanie ketozy (tutaj @anonymous_derp może to zdementować), bo duża ilość spożywanego białka jest zamieniana na cukier i może wytrącić organizm z tego stanu ketozy.


@typowy_lobuz: @sralpies: Skończyły mi się paski BHB, ale sądząc po acetonowym posmaku w ustach, jestem. Z własnych doświadczeń jeśli białko jest jakoś tak poniżej 300 g/d to w ketozie jestem.
@anonymous_derp: zapytam sie jeszcze na kim sie wzorowales akurrat wybieraac ta diete, dlaczego nie uzywasz zadnych przypraw (oprocz soli ofc) przegladalem pobieznie twoje posty i widzialem ze masz zagrozenie cukrzyca itp. nie mowiles nic o autoimmunach.
Nie widze tez zebys uzywal tluszczu takiego jak nawet maslo czy smalec (nie mowiac juz o oliwie czy oleju kokosowym) jaki jest tego powod?
@typowy_lobuz: Nie używam przypraw oprócz soli, bo nie muszę ich używać. Po mojemu, jeśli potrawa nie jest smaczna bez przypraw, to coś jest z nią bardzo solidnie nie tak. Kiedyś nie używałem również soli, ale lepiej się czuję soląc i to obficie - zniknęły poranne skurcze łydek.

Problemów autoimmunologicznych (chyba) nie mam. Co najwyżej trądzik, który na tej diecie się znacznie zredukował. Zaskórniki jak były tak są, ale przynajmniej nie ropieją.