Wpis z mikrobloga

Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część dnia zeszła. W porównaniu do starego, niebo a ziemia. Renderowanie materiałów wideo - prosta animacja 30s w fullHD jakieś 15 sekund zamiast 2-3min ( ͡° ͜ʖ ͡°). W grach jeszcze nie testowałem, ale zapuściłem chwilę benchmarka w którym na wcześniejszym sprzęcie osiągałem 20-50fps, tu mam prawie 300fps. I to wszystko w cenie wielokrotnie niższej niż platforma oparta na Intelu.

#komputery #pcmasterrace #amd #ryzen #nvidia
Pobierz thePiter - Kupiony, złożony ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz składałem sam więc większa część...
źródło: comment_BEaZ1sZJnSYRWICOahOsY0Bf1kqBg4Qg.jpg
  • 62
@Hatespinner: zestaw jak najbardziej rozsądny, jeśli bierzesz RTX 2060 to po co dopłacać 20% ceny do modelu który ma dopisek OC i 3% większe zegary? Bezsens, chyba że chcesz marnować kasę.

Ja w jednym pececie mam Xeona 1231 V3 na płycie za 50zł. Wszystko śmiga jak powinno, i po co mi płyta za 500zł do niego?
@Hatespinner: po prostu można się pochwalić. Z tym że nic ciekawego, to można powiedzieć o wszystko, zależy co kto lubi. Moja buda (dark base 900 pro) też może nie być dla kogoś ciekawa bo nie ma migającego, programowanego, sterowanego przez internet RGB tylko zwykłe podświetlanie na guzik. Zależy czym się kierujesz przy ocenie.

Co dla ciebie byłoby ciekawe?
@raven4444 może bardziej powinienem napisać RTX a nie RT. Bo i ile kwestia potrzeby takiej technologii w grach okazała się obecnie kompletną bujdą (bo jeśli się nie mylę tylko 3 tytuły ją wykorzystują, z czego tylko Metro w pełni) to w przypadku renderu oczywiście RT jest wykorzystywane od dawna, jednak to też argument bez sensu bo celem RTXów był taki render w czasie rzeczywistym. Poza tym po co dev ma portować produkt
@skervesen: więcej niż 3 ale najbardziej znane to jednak BF5, TR, Metro. Gdzie Metro nie korzysta z tego z pełni bo to tylko global illumination ma (BF 5 refleksy - to ssie druta, TR cienie - tu jest spoko ale nie do końca widoczne dla usera). Akurat dev nie musi zbytnio portować tego bo już są gotowce, w porównaniu do physXa nie mamy jakiejś egzotyki tutaj tylko część DXa - RTX
@thePiter: Zapomniałem napisać:
W przypadku zakupu karty graficznej z serii aorus możesz skorzystać z przedłużonej gwarancji do 4 lat.
Aby ją aktywować musisz w przeciągu 30 dni od zakupu zarejestrować ją na stronie producenta:
http://registration.aorus.com/

We want you to experience the best service you have ever had. This is why, on top of our standard 3-year warranty, we would like to offer you an additional 1 year of protection to your