@mmamireczek: A ja nie zazdroszczę. Generalnie wisi mi to, że spotkałbym jakąś znaną osobę którą dużo ludzi podziwia. Nawet bym jej spojrzeniem nie zaszczycił
@szymon465: tez nigdy tego nie rozumialem, znaczy fajnie spotkać kogoś sławnego a uciac pogawedke to juz w ogole ale to w dalszym ciagu sa normalni ludzie z krwi i kosci
@mmamireczek: @Fighter_forGlory: Tak sobie sprawę przemyślałem i jednak trochę za bardzo pociągnąłem. Na pewno ucieszyłby się na widok Sapkowskiego xdd A już wogóle bym odleciał jakbym spotkał któregoś aktora grającego Doctora. Szczególnie Tennanta.
źródło: comment_nRSsIMMWPid31aoSk9qQIV2Q4ZwkbaTN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
A już wogóle bym odleciał jakbym spotkał któregoś aktora grającego Doctora. Szczególnie Tennanta.
I na tym się lista kończy