Wpis z mikrobloga

Moja niedoszła miłość napisała do mnie o DARMOWE korki z matmy, bo się kolegujemy i nie wypada czegoś oczekiwać w zamian. O kasę też się nie wypada upominać XDD

40zl pożyczone z 2 tygdonie temu. Mała suma, więc kij z tym, ale jednak...

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi no i w sumie troszkę #heheszki xD
Pobierz
źródło: comment_1mic9Yu88vTxb3h2cHLxuDKOvTBdSKAy.jpg
  • 129
@Yakuza123: o #!$%@? jak ja nie cierpię takich roszczeniowców. Dlatego ja nie mam koleżanek - BO NIE CHCĘ ICH MIEĆ jak jakaś myśli, że jestem jej kolegą/znajomym i chce, żebym coś dla niej zrobił, to zawsze mówię ile ma mi dać za to kasy, a wtedy jest święte oburzenie, że jak to tak?! No to wtedy mówią: "a co ty #!$%@? moją żoną, albo matką moich dzieci jesteś lub będziesz, żebym
@Jestembogaty >o #!$%@? jak ja nie cierpię takich roszczeniowców. Dlatego ja nie mam koleżanek - BO NIE CHCĘ ICH MIEĆ jak jakaś myśli, że jestem jej kolegą/znajomym i chce, żebym coś dla niej zrobił, to zawsze mówię ile ma mi dać za to kasy, a wtedy jest święte oburzenie, że jak to tak?! No to wtedy mówią: "a co ty #!$%@? moją żoną, albo matką moich dzieci jesteś lub będziesz, żebym o
@Yakuza123 ja za kazdym razem jezeli pożyczam komuś kase to prosze tą osobę tylko o jedno: zrób wszystko żebym nie musiał się prosić Ciebie o moje pieniądze.
@Yakuza123: miałem bardzo podobną sytuację niedawno, z tym że (była już) znajoma miała mi oddać 35 zł. Gdy się przypomniałem to wręcz wybuchła na mnie że jak śmiem śmieć jej to wypominać, skoro zrobiła przelew (a kasy jakoś nadal nie dostałem) i powiedziała, że nie ma obecnie czasu i żeby przypomnieć jej później.

Przypominałem się w sumie jakieś 3 dni, wiadomości nawet nie odczytała pomimo jej równoczesnej aktywności na fejsie i