Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy.

Nie działa mi Cień Czarnobyla z modem Autumn Aurora 2.1 na pełnym ekranie. Najpierw gra wcale się nie uruchamiała, wywalało błąd podczas startu, z logu wynika błąd z grafiką. Z porad wyczytałem i zrobiłem tak, że w pliku user.ltx zmieniłem fullscreen on na off i gra się już uruchamia w okienku, ale zmiana w grze na pełny ekran z powrotem zawiesza grę. Gra bez moda normalnie się uruchamia w pełnym ekranie.

Jakieś pomysły co podziałać? Trochę dziwnie się tak gra. Windows 10. Próby usunięcia user.ltx, innych plików, tryb zgodności nie pomagają. Oświetlenie dynamiczne na statyczne też nic nie daje.

#stalker
  • 2
  • Odpowiedz
@Blackuus: Wyłączyłem pasek zadań włączając automatyczne ukrywanie w trybie komputer i jakoś to normalnie już wygląda, pozostał mały biały pasek, ale da się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@Blackuus: To jest chyba jakiś błąd SweetFX-a, o ile pamiętam. Co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że wywalisz jego plik DLL, ale wtedy dość sporo utniesz z grafiki. A doraźnie możesz ustawić natywną rozdzielczość trybu okienkowego, bo tyle się Ukraińcom udało dobrego zrobić, że Stalker automatycznie ustawia sobie okno z grą tak, żeby lewy górny róg był w punkcie 0,0, więc
  • Odpowiedz