Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie mirkow #agd
lepiej wziąć piekarnik candy z wifi czy Electrolux z termosonda? Priorytet dla mnie to pyroliza i prowadnice, warto dopłacać za takie wynalazki? #kiciochpyta
  • 32
@gorillaz: w sumie tak naprawdę to korzystam tak jak ze starego piekarnika. wodę wlałem chyba raz, termosonda nadal w opakowaniu. Pokrętła nie są jakoś super wykonane ale chodzą płynnie i nie ma żadnych problemów z ustawieniem temperatury czy programu. Chyba najbardziej przydatne okazały się prowadnice, chodzą płynnie i nie ma problemu że chcesz wyciągnąć coś z blaszki i spada, serio fajna rzecz chociaż założenie faktycznie nie takie proste przez to spasowanie
@Efremz: Czy po roku napiszesz coś więcej o piekarniku ? Jakbyś miał brać teraz zdecydowałbyś się na ten sam model?
Stoję właśnie przed wyborem na rozdrożu wziąć piekarnik z funkcją którą używam (czyli żeby się nagrzewał do 200*C i starczy) czy nauczyć się gotować/piec i iść z rzeczy za które mogę dopłacić ale nie wiem czy użyje :P
- Pyroliza - fajne - używałeś, faktycznie łatwo czyścić?
- Para - poprawia
@Seeba: tak ogólnie jestem zadowolony. Pyrolizy nie użyłem bo w sumie jakoś jeszcze nie jest szczególnie brudny a nie chce mi się ściągać prowadnic które są największą zaletą obok nagrzewania. Termosonda cały czas w opakowaniu. Pary nie używam bo w sumie to nawet nie wiem jak, jeśli zdarzy mi się coś upiec to jakieś ciasto z gotowych paczek i tam w instrukcji tego nie uwzględniają. Sterowanie jest bardzo ok, ma 2