Wpis z mikrobloga

@Pustulka: źle oceniasz kadłubki clevo? Mnie interesuje dream machines z i5 9300h i 1650 i w cenie ok 3500 bez systemu nic innego ciekawego nie widzę. Szukałem też della bez systemu ale jakoś znaleźć nie mogę. MSI nie wydają mi się za dobre, chyba że masz inną opinie.
źle oceniasz kadłubki clevo? Mnie interesuje dream machines z i5 9300h i 1650 i w cenie ok 3500 bez systemu nic innego ciekawego nie widzę. Szukałem też della bez systemu ale jakoś znaleźć nie mogę. MSI nie wydają mi się za dobre, chyba że masz inną opinie.


@Kruz00: Nie, ale po prostu te ciekawsze swoje kosztują, ten o którym piszesz nie będzie dużo lepszy od tych MSI. Wydaje mi się, że
@Pustulka: gdybym mógł dostać della taniej bez systemu to bym brał, bo system będę mieć od uczelni, a 400 zł drogą nie chodzi. Swój budżet jaki chciałem przeznaczyć na początku był 3500 ale różnica pomiędzy nowszymi modelami mała. A laptop będzie noszony na uczelnie, to zależy mi aby nie był zbyt delikatny, no i nie chce jakieś kolorowego czerwonego laptopa.