Wpis z mikrobloga

  • 13
@Maudee no ja do tej w ciąży dosyć głośno czy chce sobie stanąć przy szybie i że trochę będzie jej wygodniej XD bo chciałam się przesunąć. Mochery się nawet nie spojrzaly
  • Odpowiedz
@Olivederia: mnie zawsze ciekawiło czemu matki w ciąży zaawansowanej wybierają transport publicznyXD nie pytam złośliwie tylko sama posiadając samochód/rower nie potrafię zrozumieć czemu ktoś pcha się do autobusu, który zazwyczaj jest wypchany ludźmi po brzegi, komfort jazdy jest mniej więcej #!$%@? i jeszcze często cuchnie. To już bym wolała na piechotę zapyerdalać szczerze powiedziawszy.XD
  • Odpowiedz
  • 30
@SarahC no wątpię czy spacer z potężnym brzuchem jest lepszym rozwiązaniem. Często przy tym puchną kostki więc słabo. O rowerze nie wspomnę. Pewnie laska nie spodziewała się, że żadna Grażyna jej miejsca nie ustąpi, chamstwo.
  • Odpowiedz
@Esiia: ujowo to sb zaplanowała, a są teraz te rowery elektryczne/hulajnogi do wyboru do koloru, w sensie mało komfortowy sposób sobie wybrała.
  • Odpowiedz
  • 8
@SarahC wiesz może niekoniecznie, mogło jej się auto zepsuć i nie miała wyjścia. Różne są sytuacje losowe na które nie zawsze mamy wpływ :P
  • Odpowiedz