Wpis z mikrobloga

mnie zawsze ciekawiło czemu matki w ciąży zaawansowanej wybierają transport publicznyXD nie pytam złośliwie tylko sama posiadając samochód/rower nie potrafię zrozumieć czemu ktoś pcha się do autobusu, który zazwyczaj jest wypchany ludźmi po brzegi, komfort jazdy jest mniej więcej #!$%@? i jeszcze często cuchnie. To już bym wolała na piechotę zapyerdalać szczerze powiedziawszy.XD


@SarahC: A ja się zawsze zastanawiam, skąd niektórzy ludzie mają zawsze takie dziwne uprzedzenie do jazdy komunikacją
  • Odpowiedz
A ja się zawsze zastanawiam, skąd niektórzy ludzie mają zawsze takie dziwne uprzedzenie do jazdy komunikacją


@Pantegram: a żula w tramwaju to spotkałeś kiedyś?
  • Odpowiedz
  • 2
@SarahC rowerem w ciąży lekarze zabraniają jeździć że względu na zachwiania równowagi, a nie każdy ma prawko :) ja na przykład ze względu na wzrok nie mogę prowadzić. Jeżdżę w ciąży tramwajem maks raz, dwa razy w tygodniu i już zdążyłam dostać #!$%@? od mocherka że jej miejsca nie ustępuje :D ciul że ósmy miesiąc więc wyglądam jak planeta :D ale szczerze mówiąc szybciej mi jakąś starsza pani ustąpi miejsca niż
  • Odpowiedz
@croppz: Tak - dosłownie kilka razy w ciągu kilkunastu lat jeżdżenia komunikacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znacznie częściej spotykałam żuli na klatce w moim bloku, dopóki nie przeprowadziłam się na strzeżone osiedle - praktycznie nie było tygodnia, bym na jakiegoś nie wpadła. Prawie codziennie widywałam tam też alkoholizujących się pod blokiem meneli.
Znacznie częściej spotykam też żuli po prostu na ulicy.

Za to wg wykopowego spojrzenia
  • Odpowiedz