Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dość tego. Nietrzymający, 25 lvl here. Pajacowałem do loch na #badoo i #tinder dwa lata. Były randki w realu. To co sobą reprezentują młode #p0lki dzisiaj to nieopisana żenada. Rosczeniowe, nudne księżniczki. Masz je zabawiać, mnie trzeba zdobyć! Jestem uważam normalną osobą: po studiach, pracuje w finansach nie zarabiam może jak #programista15k, ale jest to powyżej średniej krajowej. Wygląd też w porządku, dbam o siebie. Regularnie biegam.

Co mam jeszcze zrobić? Ile pajacować? Chciałem normalnego związku, ale widać nie jest mi to pisane.

W sobotę idę na masaż nuru do Roksanki z polecenia kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wreszcie się odprężę. Zobaczę jak to jest mieć robionego zajebistego loda. Pomacam c---i i cipkę. Mlodej dwudziestokilkuletniej dziewczyny. Jakie to cholera prostw. A jak będzie fajnie to następny raz umawiam się na s--s.

Stać mnie. To i tak taniej niż fundowanie kolacyjek księżniczkom.

Nie chcę, ale tak wyszło. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opiszę wrażenia.

#zwiazki #przegryw #s--s #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania
Drogi Cumplu. Bliskości nie doświadczysz z prostytutką, a po wszystkim bedziesz miał uczucie ze czegoś tam brakowało.

Tinder i badoo to margines społeczny i nie powinieneś wyciągać takich wniosków do ogółu

Ogarnięte 10/10 się zdażają ale jest to mniej niż
  • Odpowiedz
Tinder i badoo to margines społeczny i nie powinieneś wyciągać takich wniosków do ogółu


@redline1000: To żaden margines. To najpopularniejsze portale randkowe, a w dzisiejszych czasach takie rzeczy załatwia się właśnie przez internet.
  • Odpowiedz
@Solstafir A udało Ci się poznać kogoś spoza tych portali? Mi tak, i zawsze jak pytałem o tindera to dziewczyny albo go nieużywały albo wykazują się większą lub mniejszą samoświadomością że nadmiar bolców na necie robi im krzywdę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Sorry, ale żeś głupi jak but od lewej nogi.
Spotykasz sie z dziewczynami z tindera, badoo i masz pretensje, ze są księżniczkami? No kto by pomyślał, że większość dziewczyn tam to księżniczki... to tak jakbyś poszedł do klubu aa i szukał kogoś kto nie ma problemu z alkoholem.
Skoro one są takie nudne i roszczeniowe to po jaką cholerę spotykałeś się z nimi aż 2 lata XD???? I po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pozwolę sobie przytoczyć słowa pewnego błyskotliwego Mirka który kiedyś stwierdził :
"jak szukasz miłości życia na tinderach to już ci mówię. Są tam trzy gatunki kobiet: grube, madki i p----------e w jakimś stopniu. Wyjdź z piwnicy idź pod jakieś gimnazjum a nie k---a w śmieciach grzebiesz."
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To wam facetom się poprzewracało już do reszty w głowach od tych Tinderów i innych gówien. Od zawsze było tak, że to mężczyzna zabiegał i starał się o kobietę. Tak się tworzy miłość i przywiązanie, trzeba dać coś od siebie, żeby coś dostać. Teraz nic nie musicie kompletnie robić, laski same do was piszą i jeszcze macie problem, że polki i oczekują zabawiania. Żenada.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vnananv7: no jak widac OPowi zalezy na ruchaniu a nie na zwiazku skoro idzie do k---y

A twoj cel lepszy? Osiasc z jakas p0lka ktora ci sie bedzie j----a za plecami, urodzi ci kaszojada(wychowaj jak swoje), roztyje sie a na końcu rozwód bo bedzie hajs do wziecia xD
  • Odpowiedz
Od zawsze było tak, że to mężczyzna zabiegał i starał się o kobietę. Tak się tworzy miłość i przywiązanie, trzeba dać coś od siebie, żeby coś dostać


@vnananv7: ale p---------e. Czyli jak facet zabiega, a kobieta łaskawie coś da od siebie, to już jest spoko? xD i nie wiem gdzie są te laski które same piszą, ja nie spotkałem
  • Odpowiedz